fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ako sa pripraviť na rande, čo si obliecť a ako sa správať? Prinášame zopár cenných rád, ako zaujať pána Božského

 Ak ma pamäť neklame, naposledy sme si napísali niečo o výbere partnera. Dnes milé moje spolu urobíme ďalší krok a budeme sa chystať na rande. Hmmm…Ťažký to oriešok, ale spolu ho rozlúskneme…

Pixabay.com

Samozrejme každá z nás chceme chlapca, chlapa či muža, muža s veľkým M očariť. Bez debaty. Tá z nás, ktorá zaryto hovorí že nie, klame nielen svoje okolie, ale hlavne seba samu. To ovšem neznamená, že by sme sa mali vzdať NÁŠHO JA – toho, čo z nás robí unikát a limitovanú edíciu v jednom a vykresať zo seba chodiacu a rozprávajúcu bábku na špagáte. Umelú bábiku.

Vážne nie je nutné, aby sme na seba “nakydali” za dva kýble omietky. Dobrá správa, ladies! Menej je viac a držiac sa tejto pomaly, ale isto miznúcej pravdy nemusíme sa na rande zákonite vybrať v sukni.

Ak patríte k väčšine žien, ktoré si nevedia predstaviť, že by na rande išli v niečom inom než v sukni, či v šatočkách, nech sa páči, žiadny problém. No ak sa ako napríklad ja najlepšie cítite v nohaviciach, kľudne ich zoberte prevetrať, no aj tu – ako takmer všade a vo všetkom je jedno ALE.

V žiadnom prípade neskladajme “rande outfit” z teplákov, šuštiakov, maskáčov, háremiek, “raperiek”  a podobných nohavicových paškvilov.

Zastávam názor, že s denimom nikdy nič nepokazíme, nemusíme sa obávať ani obávaných legínsov. Ovšem, ak máme práve pre ne stvorenú postavičku a sú pre nás práve ony to pravé orechové. Nezabudnime však pri tomto diskutabilnom kúsku na dlhší vršok, aby sme ani len náhodou nebudili podozrenie, že sme si vyšli na “špacír” iba v pančuškách. Dobrý vkus a kvalita sú v prípade legínsov viac ako zlato.

Pixabay.com

S výstrihom a odhaleným dekoltom to tiež nehrotíme. Nie, nebojme sa. Nemusíme sa zrovna nahodiť do roláku, alebo si pozapínať gombičky až po bradu a budiť dojem mníšky  vstupujúcej do rádu, ale na výstrih až po pupok si nechajme zájsť chuť. Poviem vám verejné tajomstvo. Prvoplánovosť mužov naozaj že neštengruje. Oni sa niekedy tak tvária a občas tvrdia pravý opak (a že vraj my sme tie komplikované), ale za rohom sa mračia a nie sú spokojní. O nadšení a očarení nemôže byť ani reči…

Ak sme sa nakoniec, alebo aj hneď na začiatku rozhodli staviť na číro číru ženskosť, sukňa by nemala byť “širším opaskom”. Na druhej strane nemusíme ňou zametať zem. Tramtadadááá, víťazom sa stáva…Ani dlhá, ani krátka – midi sukňa, či midi šatočky! So cute…

Pixabay.com

Čo sa topánok týka, hoci mi to čo napíšem láme už zlomené srdce, baleríny nechajme oddychovať doma. Nechajme si ich na deň, keď budeme s kamoškou vymetať nákupné centrá a shoppingovať do nemoty, no ak chceme (chceme!) aby z nás chlap išiel do kolien, na rande si tieto naše vždy verné a mnohými z nás obľúbené spoločníčky so sebou neberieme. To isté platí aj na espadrilky. Au, ten život je ale krutý…Panika, čo si obujeme? Don´t worry. Nie je nevyhnutné a ani nutné, aby sme balansovali na chodúľoch ako artistky v Cirgque du Soleil ak to nie je naša obuv každodenná.

Dostávame sa k tomu, čo je alfou a omegou. K tomu najťažšiemu a najjednoduchšiemu zároveň. Ako sa máme (v tomto prípade veľmi NEprekvapivo na rande) správať?

PRIRODZENE. HLAVNE PRIRODZENE. Prosím, neklipkajme POKRAČOVANIE NA DRUHEJ STRANE

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií