fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ako sa pripraviť na rande, čo si obliecť a ako sa správať? Prinášame zopár cenných rád, ako zaujať pána Božského

Máte tip? napíšte nám mailom

 Ak ma pamäť neklame, naposledy sme si napísali niečo o výbere partnera. Dnes milé moje spolu urobíme ďalší krok a budeme sa chystať na rande. Hmmm…Ťažký to oriešok, ale spolu ho rozlúskneme…

Pixabay.com

Samozrejme každá z nás chceme chlapca, chlapa či muža, muža s veľkým M očariť. Bez debaty. Tá z nás, ktorá zaryto hovorí že nie, klame nielen svoje okolie, ale hlavne seba samu. To ovšem neznamená, že by sme sa mali vzdať NÁŠHO JA – toho, čo z nás robí unikát a limitovanú edíciu v jednom a vykresať zo seba chodiacu a rozprávajúcu bábku na špagáte. Umelú bábiku.

Vážne nie je nutné, aby sme na seba “nakydali” za dva kýble omietky. Dobrá správa, ladies! Menej je viac a držiac sa tejto pomaly, ale isto miznúcej pravdy nemusíme sa na rande zákonite vybrať v sukni.

Ak patríte k väčšine žien, ktoré si nevedia predstaviť, že by na rande išli v niečom inom než v sukni, či v šatočkách, nech sa páči, žiadny problém. No ak sa ako napríklad ja najlepšie cítite v nohaviciach, kľudne ich zoberte prevetrať, no aj tu – ako takmer všade a vo všetkom je jedno ALE.

V žiadnom prípade neskladajme “rande outfit” z teplákov, šuštiakov, maskáčov, háremiek, “raperiek”  a podobných nohavicových paškvilov.

Zastávam názor, že s denimom nikdy nič nepokazíme, nemusíme sa obávať ani obávaných legínsov. Ovšem, ak máme práve pre ne stvorenú postavičku a sú pre nás práve ony to pravé orechové. Nezabudnime však pri tomto diskutabilnom kúsku na dlhší vršok, aby sme ani len náhodou nebudili podozrenie, že sme si vyšli na “špacír” iba v pančuškách. Dobrý vkus a kvalita sú v prípade legínsov viac ako zlato.

Pixabay.com

S výstrihom a odhaleným dekoltom to tiež nehrotíme. Nie, nebojme sa. Nemusíme sa zrovna nahodiť do roláku, alebo si pozapínať gombičky až po bradu a budiť dojem mníšky  vstupujúcej do rádu, ale na výstrih až po pupok si nechajme zájsť chuť. Poviem vám verejné tajomstvo. Prvoplánovosť mužov naozaj že neštengruje. Oni sa niekedy tak tvária a občas tvrdia pravý opak (a že vraj my sme tie komplikované), ale za rohom sa mračia a nie sú spokojní. O nadšení a očarení nemôže byť ani reči…

Prečítajte si tiež:
Pes na snouborde: Toto sú najlepšie novovzniknuté memes

Ak sme sa nakoniec, alebo aj hneď na začiatku rozhodli staviť na číro číru ženskosť, sukňa by nemala byť “širším opaskom”. Na druhej strane nemusíme ňou zametať zem. Tramtadadááá, víťazom sa stáva…Ani dlhá, ani krátka – midi sukňa, či midi šatočky! So cute…

Pixabay.com

Čo sa topánok týka, hoci mi to čo napíšem láme už zlomené srdce, baleríny nechajme oddychovať doma. Nechajme si ich na deň, keď budeme s kamoškou vymetať nákupné centrá a shoppingovať do nemoty, no ak chceme (chceme!) aby z nás chlap išiel do kolien, na rande si tieto naše vždy verné a mnohými z nás obľúbené spoločníčky so sebou neberieme. To isté platí aj na espadrilky. Au, ten život je ale krutý…Panika, čo si obujeme? Don´t worry. Nie je nevyhnutné a ani nutné, aby sme balansovali na chodúľoch ako artistky v Cirgque du Soleil ak to nie je naša obuv každodenná.

Dostávame sa k tomu, čo je alfou a omegou. K tomu najťažšiemu a najjednoduchšiemu zároveň. Ako sa máme (v tomto prípade veľmi NEprekvapivo na rande) správať?

PRIRODZENE. HLAVNE PRIRODZENE. Prosím, neklipkajme POKRAČOVANIE NA DRUHEJ STRANE negúľajme očami, ako keby nám do nich spadla mušisko veľká ako svet, alebo ako by sme mali tik.

Prosím, nesmejme sa ako dostihové kobyly na všetkom, čo nášho srdca šampión povie, alebo povieme my, pri chôdzi nevrťme zadkom, ako keby sme mali hemoroidy.

Prosím, už vôbec sa nesnažme zakryť rozpaky, hanblivosť a nervozitu a za každú cenu pôsobiť suverénne. Aj tak nám to nikto – ani ON nie, nezhltne. Rozhodne sa vyhnime ódam na predchádzajúce vzťahy ani ponosám a nenávistným rečiam o ex-och.

Tiež si nechajme pre denníček vízie ako si každý večer líhame do postele so snom seba samých v svadobných šatách belších ako sneh a nadýchanejších ako šľahačka na káve, aj to, ako sa hráme a roztápame nehou na pieskovisku s našou (samozrejme spoločnou) ratolesťou, ratolesťami nech by nám to prišlo akokoľvek milé a zlaté. Lebo milé a zlaté to príde iba nám.

ZLATÉ PRAVIDLO RANDENIA: N-E-U-H-Á-Ň-A-M-E HO! NIKDY! Ani keď sa nám páči viac ako najnovšia kolekcia od Armaniho. A to ani v prípade, že sme obaja na “rande” s jediným a vopred jasným cieľom, ktorým je sex. Nič viac. Nič menej.

Doba pokročila, ale radšej mu na prvom rande či NErande nelíčme farebne ani sivo svoje predstavy a fantázie o posteľných hrách. Neodporúčam naše túžby a predstavy transformovať do reality. Nie sme predsa žiadna “lacnota” a máme svoju hrdosť. Plus na toto bude ešte dosť času…

Prečítajte si tiež:
Patríte k domácim majstrom? Zariaďte si dokonale funkčnú dielňu!
Pixabay.com

Nech patríme do akejkoľvek vekovej kategórie, nech sme kdekoľvek a nech už sme akékoľvek, majme na pamäti DIAMANTOVÉ PRAVIDLO RANDENIA: Chlapec, chlap, muž našich snov (akýchkoľvek) si s 99,9%-tnou pravdepodobnosťou nebude pamätať náš dokonale nalíčený a upravený fejs, tip – top oblečenie, dve hodiny lakované nechty a bezchybné proporcie, ale zaručene si bude pamätať AKO SA S NAMI CÍTIL.

“Vo vzťahu dvoch ľudí musí preskočiť iskra, ktorú niečo vyvoláva – sympatie, zvedavosť, kúzlo osobnosti. Niečo nás proste na tom druhom chytí. A potom sa dá naviazať zlatá niť”.

/Eliška Balzerová/

 

Coverphoto from Pixabay

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií