fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

AKO SI VYBRAŤ A NEPREBRAŤ

Ak ste si, milé dámy z akéhokoľvek dôvodu povedali: “Chcem chlapca, chlapa, či Muža s veľkým M, idem do toho!”, tak venujte pozornosť nasledujúcim riadkom, aby ste vedeli, do čoho sa to vlastne púšťate. No tak dobre. Máte pravdu, moje milé. Nikdy úplne nevieme, do čoho sa to vlastne rútime. Nech je to cesta akokoľvek dobrodružná, alebo strastiplná. A u mužského plemena to platí dvojnásobne. Možno aj viacnásobne.

Napriek neodškriepiteľnej skutočnosti, že vybrať si partnera znamená poriadne riskovať a dlho trvá, kým natrafíte na Pána Pravého – niekedy tento proces trvá tak dlho, že sa stihnete dvakrát rozviesť, trikrát porodiť, zmeniť si priezvisko a adresu trvalého pobytu, stať sa zarytými feministkami, “odfeminizovať sa” a niekoľkokrát kompletne zmeniť imidž, ponúkam zopár tipov, mininávod, ako túto tŕňmi vydláždenú cestu možno aspoň trochu urýchliť.

V prvom rade by ste si mali ujasniť, čo od potencionálneho partnera očakávate. Chcete sa len tak stretnúť, posedieť si pri pohári vína, pokecať a punktum? Chcete si nájsť “iba” kamaráta, aby ste sa nenudili, alebo aby ste nemuseli byť vždy vďačným terčom intríg a ohovárania fejkových kamošiek?

Vzhľadom na pribúdajúci počet mužov, ktorí sú na “druhom brehu” a v drvivej väčšine sú úžasnými kamarátmi do pohody i nepohody, bútľavými vŕbami a módnymi guru v jednom, to nebude také ťažké, ako sa môže zdať. Vlastne…Žiadny problém!

Alebo chcete vymakaného alfa samca na jednu, zopár či viac horúcich sexom nabitých nocí? Ani v tomto nevidím problém. Rôzne, nielen pofidérne stránky len tak praskajú vo švíkoch s ponukami na “friends with benefits”. Stačí si len vybrať a ísť na alfa samca. Avšak pozor! Narozdiel od čisto kamoša vám hrozia komplikácie od zamilovania sa až po nechcený suvenír v podobe pohlavnej choroby. Nie každá  má na takéto tancovanie na tenkom ľade povahu, odvahu a žalúdok, takže je fajn dva krát merať a raz viete čo. 

Medzi nami dievčatami, meniacou sa dobou, hodnotami, tradíciami a názormi sa nájde veľa takých, ktoré chcú vzťah, ale nechcú sa viazať. Žiadna svadba, spoločné bývanie, spoločný majetok, deti a podobne. Skrátka tieto hypermoderné ženy chcú vzťah. Vzťah s pravidlami. Relationship with rules.

Áno, toto je už ťažší kaliber, ale dobrá správa – stále to nie je ako hľadať ihlu v kope sena. Verím a viem, že po svete chodí “mrte” sklamaných či od prírody opatrných mužov, ktorým práve takýto typ vzťahu bude viac ako vyhovovať. Len si to vydiskutujte a ujasnite hneď na začiatku. Viem, že to viete, ale iste viete tiež to, že opakovanie je matka múdrosti.

No a potom sú tu dievčatá a ženy, ktoré sú ťažký oriešok. Sú  to dámy, ktoré chcú, túžia, bažia po vzťahu so všetkým čo k nemu patrí. Zamilovanosť, chodenie po parku držiac sa za ruky, sladké vyznania lásky, vzťah založený nielen na sexe, ale aj opore, podpore, úcte, rešpekte, ktorý sa nezrúti ako domček z kariet hneď pri prvom probléme a nie chlap, ale muž nezuteká ako splašený faun len čo sa spomenie slovo svadba, spoločná domácnosť, deti…
Dámy spadajúce do tejto kategórie to majú najťažšie, niekedy viac ako párkrát venujú svoje stokrát lepiacou páskou zlepené srdce tomu nepravému, oholia si nohy a iné partie nadarmo, po večeroch sledujú romantické filmy zajedajúc ich zmrzlinou a ich nálada je premenlivá ako ručička na váhe, ale! Nič nie je nemožné! A toho sa držte a nikdy nepustite, milé moje ladies.

Keď ste si ujasnili čo od partnera chcete a očakávate – aspoň približne, lebo samozrejme my ženy nikdy úplne presne nevieme čo chceme, je viac než osožné nastaviť zrkadlo samej sebe a úprimne, bez príkras si odpovedať na otázku, čo môžete partnerovi ponúknuť vy a zamyslieť sa, aké vody vlastne brázdite…
Možno sa čudujete a v duchu, alebo aj nahlas nadávate čo to vlastne od vás chcem, ale spravte to. Že prečo? Pretože ak ste zarytá odporkyňa napríklad varenia a k sporáku by vás nedostal ani heverom, bude zbytočné plytvanie energiou a časom s chlapíkom, chlapom, alebo mužom, ktorý sa rád naje domácej stravy a každú nedeľu očakáva domáci vývar, dozlatista upečené kuriatko a koláčik, ktorý mu vy, jeho milovaná s láskou upečiete.

No a teraz ideme na tie vody, v ktorých sa pohybujeme. Je jasné, ale tak istota je guľomet, že ak nepatríte k smotánke, asi len ťažko a keď tak sotva dostanete do chomúta Majka Spirita či inú celebritu, alebo “polobritu”. A platí to aj naopak. Ak do smotánky patríte, zabudnite, že sa vám “ujde” večne milujúci, skromný a oddaný chlapík, ktorý bude bozkávať zem po ktorej kráčate. Síce, to nebude robiť žiadny chlap, ale chápete ako to myslím…

Ďalej by ste si mali ujasniť, aké vlastnosti musí mať váš budúci partner. Musí byť poriadkumilovný? Musí byť pracovitý až sa mu z kečky parí? Musí mať rád deti? Musí byť džentlmen, dobrodruh alebo iný druh? Navrhujem, aby ste dobre popremýšľali a spísali si všetky plusy a okruh sa zúži skôr, ako stihnete povedať mäkké f.

Bacha na to, aby sa vám okruh nezúžil až tak, že žiadny nezostane! Lebo potom ste moje milé, POKRAČOVANIE NA DRUHEJ STRANE

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií