fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

AKTUÁLNE: Róbert Fico je obvinený z hanobenia národa a rasy

Máte tip? napíšte nám mailom

To, že Róberta Fica zákony  roky akoby obchádzali, nie je v našej krajine žiadnym tajomstvom. Ako sa však zdá, aj na psa raz príde mráz. Svedčí o tom rozhodnutie vyšetrovateľa NAKA vzniesť na predsedu strany SMER a nášho bývalého prieméra obvinenie. 

Podnetom malo byť video, v ktorom sa Fico zastáva Mazureka

Hoci výroky Milana Mazureka najvyšší súd Slovenskej republiky definoval ako trestný čin, Róbert Fico sa neštítil natočiť sa na video. Obhajuje  Mazureka, ba dokonca s jeho výrokmi aj súhlasí. Navyše to zavesil i na svoje účty na sociálnych sieťach, za čo mu môže hroziť trest odňatia slobody na jeden až päť rokov.

Krátku informáciu zverejnila polícia na svojom facebookovom profile

NAKA obvinila Róberta Fica prvýkrát, čo je paradoxom, no zároveň dôvodom na trpký úsmev. Dôvodov bolo totiž už niekoľko – najmä jeho úzke kontakty s Bašternákom či Threema Mariána Kočnera. Do úzkych ho však nakoniec dostali jeho sympatie k názorom samotného Mazureka.

AKTUÁLNE: Róbert Fico je obvinený z hanobenia národa a rasy
Zdroj: Facebook

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií