fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aký bude Samsung Galaxy S8? Unikli ďalšie fotografie!

Máte tip? napíšte nám mailom

Na internete sa nedávno objavila ďalšia fotografia nového modelu spoločnosti Samsung – Galaxy S8. Fotografia nezachytáva celý displej telefónu, ale iba jeho časť, konkrétne tú spodnú. Predošlé špekulácie o vzhľade novej vlajkovej lode možno teda len potvrdiť.

Na obrázku môžeš vidieť, že model disponuje zakriveným displejom a nemá tlačidlo domov ani známu dvojicu späť a kontextové menu. Taktiež sa nemusíš báť 3,5 mm jacku. S8-mička ho zabudovaný má v ľavej časti spodnej hrany a disponuje i portom USB-C.  Vpravo od neho sa nachádza mikrofón s reproduktorom. Displej zariadenia vypĺňa väčšinu jeho prednej časti.

Podľa doterajších informácii môžeme predpokladať dve verzie – 5,8″ a 6,2″. Obidve s rozlíšením QHD, operačným systémom Android Nougat a najnovším procesorom Snapdragon 835 64-bit octa-core SoC.

Cenovka je zatiaľ stanovená na 650-700 € v prípade klasického Galaxy S8 a necelých 800 € v prípade modelu Galaxy S8 Plus.

Zdroj: gizmochina.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií