fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

VIDEO Bezdomovkyňa uchvátila svet spevom: Talent a dobrí ľudia jej pomáhajú z ulice!

Máte tip? napíšte nám mailom

Polícia v Los Angeles nedávno vypustila do sveta video neznámej ženy, ktorá si pospevuje v metre.  Slávna Ária, ktorú žena ideálne zaspievala, pochádzala z dielne slávneho Pucciniho.

Mnoho ľudí po celom svete sa rozhodlo, že jej vyjadrí svoj obdiv, pretože zaspievala skutočne unikátne. Táto žena je momentálne bez domova a za krátky čas videlo jej video viac, ako 800 tisíc ľudí. Bezdomovkyňa zaujala verejnosť natoľko, že aj médiá sa rozhodli po nej pátrať. Keďže internet dokáže v priebehu niekoľkých dní robiť „zázraky”, ženu s „copíkmi“ sa podarilo identifikovať.

Portál Los Angeles Times, uvádza, že 52-ročná Ruska Emily Zamourka sa presťahovala do Ameriky ešte keď bola v mladom veku. Spev má údajne veľmi rada a venuje sa mu odmalička. Okrem toho že spieva, dokáže hrať aj na husliach a tiež na klavíri. V Missouri sa živila prácou  čašníčky a neskôr pôsobila ako opatrovateľka. Kvôli zdravotným problémom ju museli dokonca viackrát hospitalizovať. V súčasnosti je zdravotníctvo v Spojených štátoch veľmi drahé, čo je možným dôvodom, prečo sa Emily dostala do dlhov. 

Prečítajte si tiež:
Je to vonku: Dominika Cibulková prezradila meno svojho bábätka

Bezdomovkyňa s talentom na spev

Nádejnú speváčku v súčasnosti vyhľadávajú médiá, ale aj verejnosť.„Ľudia mi začali kývať a fotiť sa so mnou. Najprv som to nechápala, potom mi jeden z nich prezradil, že ma spoznali na základe zverejneného videa,” prezradila Ruska.

Majiteľ jednej reštaurácie jej ponúkol prácu. Jej náplňou bude spievať počas otvárania podniku pre hostí. Mestská polícia v spolupráci s mestským zastupiteľstvom hľadajú možnosti, akoby pomohli Emily nájsť nový domov. Na verejnej zbierke, sa doteraz pre Emily vyzbieralo viac ako 60-tisíc dolárov. 

Prečítajte si tiež:
Starý psík, ktorý je navyše hluchý a poloslepý sa stal hrdinom. Len 3-ročné dievčatko zachránil pred smrťou

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií