Blogerka po pôrode zverejnila kontroverznú fotografiu: Takto sa správa čerstvá mamička?

Blogerka po pôrode zverejnila kontroverznú fotografiu: Takto sa správa čerstvá mamička?

Blogerka vyvolala kontroverznou fotografiou zdieľanou na sociálnej sieti poriadny rozruch.

Constance Hall je populárnou austrálskou blogerkou, ktorú na Instagrame sleduje viac než 350-tisíc ľudí. Len pre niekoľkými dňami porodila syna, ktorý dostal meno Raja. Čerstvá mamička sa rozhodla svojim dieťatkom pochváliť práve na Instagrame, kde pridala čiernobielu fotografiu, kde vidieť, ako leží v posteli s nápojom v jednej ruke a smartfónom v druhej. Jej parter sa pritom venuje synčekovi.


Zdroj: Instagram/mrsconstancehall

Ku kontroverznej fotografii pridala popis “Zrejme moja najobľúbenejšia fotografia z Rajovho pôrodu.” Ľudia, ktorí záber videli však jej nadšenie nezdieľali. Vytkli jej, že takto sa čerstvá mamička nespráva. Podľa nich by sa mala venovať bábätku a nie mobilu. Rovnakú snímku zdieľala aj na svojej facebookovej stránke, kde sa ale podpory a pochopenia taktiež nedočkala.

“Včera som zverejnila fotografiu zo dňa, kedy sa narodil môj syn a ja tam som s mobilom v ruke. Samozrejme, že veľa idiotov ma začalo súdiť, prečo držím v ruke telefón a nie som každú sekundu celá bez seba… Vďačná matka, ktorá ani na okamih nepustí z rúk svoje dieťa. Nie je to váš problém. V skutočnosti, nie je to vôbec vaša starosť, ako sa matky postavia k ich materstvu. A viete, o čo by ste sa mali zaujímať? O deti, ktoré sú zneužívané, hladujú, alebo sú inak zanedbávané. A vašim problémom by mali byť predovšetkým vaše deti. To, ako ich vychovávate a čo vy robíte na vašom mobile,” napísala kritikom blogerka.

 

 

 

Zdroj: https://metro.co.uk/2018/07/08/constance-hall-receives-backlash-picture-newborn-7691833/

Foto: https://www.instagram.com/p/BktciHXD2MZ/?taken-by=mrsconstancehall

Google+ Linkedin

Written By :

„Najväčším šťastím človeka je žiť pre to, za čo by bol ochotný zomrieť.“ - Honore De Balzac

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*