fbpx
Blogerka po pôrode zverejnila kontroverznú fotografiu: Takto sa správa čerstvá mamička?

Blogerka po pôrode zverejnila kontroverznú fotografiu: Takto sa správa čerstvá mamička?

Blogerka vyvolala kontroverznou fotografiou zdieľanou na sociálnej sieti poriadny rozruch.

Constance Hall je populárnou austrálskou blogerkou, ktorú na Instagrame sleduje viac než 350-tisíc ľudí. Len pre niekoľkými dňami porodila syna, ktorý dostal meno Raja. Čerstvá mamička sa rozhodla svojim dieťatkom pochváliť práve na Instagrame, kde pridala čiernobielu fotografiu, kde vidieť, ako leží v posteli s nápojom v jednej ruke a smartfónom v druhej. Jej parter sa pritom venuje synčekovi.

Zdroj: Instagram/mrsconstancehall

Ku kontroverznej fotografii pridala popis “Zrejme moja najobľúbenejšia fotografia z Rajovho pôrodu.” Ľudia, ktorí záber videli však jej nadšenie nezdieľali. Vytkli jej, že takto sa čerstvá mamička nespráva. Podľa nich by sa mala venovať bábätku a nie mobilu. Rovnakú snímku zdieľala aj na svojej facebookovej stránke, kde sa ale podpory a pochopenia taktiež nedočkala.

“Včera som zverejnila fotografiu zo dňa, kedy sa narodil môj syn a ja tam som s mobilom v ruke. Samozrejme, že veľa idiotov ma začalo súdiť, prečo držím v ruke telefón a nie som každú sekundu celá bez seba… Vďačná matka, ktorá ani na okamih nepustí z rúk svoje dieťa. Nie je to váš problém. V skutočnosti, nie je to vôbec vaša starosť, ako sa matky postavia k ich materstvu. A viete, o čo by ste sa mali zaujímať? O deti, ktoré sú zneužívané, hladujú, alebo sú inak zanedbávané. A vašim problémom by mali byť predovšetkým vaše deti. To, ako ich vychovávate a čo vy robíte na vašom mobile,” napísala kritikom blogerka.

 

 

 

Zdroj: https://metro.co.uk/2018/07/08/constance-hall-receives-backlash-picture-newborn-7691833/

Foto: https://www.instagram.com/p/BktciHXD2MZ/?taken-by=mrsconstancehall

Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.