fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Blogerka po pôrode zverejnila kontroverznú fotografiu: Takto sa správa čerstvá mamička?

Máte tip? napíšte nám mailom

Blogerka vyvolala kontroverznou fotografiou zdieľanou na sociálnej sieti poriadny rozruch.

Constance Hall je populárnou austrálskou blogerkou, ktorú na Instagrame sleduje viac než 350-tisíc ľudí. Len pre niekoľkými dňami porodila syna, ktorý dostal meno Raja. Čerstvá mamička sa rozhodla svojim dieťatkom pochváliť práve na Instagrame, kde pridala čiernobielu fotografiu, kde vidieť, ako leží v posteli s nápojom v jednej ruke a smartfónom v druhej. Jej parter sa pritom venuje synčekovi.

Zdroj: Instagram/mrsconstancehall

Ku kontroverznej fotografii pridala popis “Zrejme moja najobľúbenejšia fotografia z Rajovho pôrodu.” Ľudia, ktorí záber videli však jej nadšenie nezdieľali. Vytkli jej, že takto sa čerstvá mamička nespráva. Podľa nich by sa mala venovať bábätku a nie mobilu. Rovnakú snímku zdieľala aj na svojej facebookovej stránke, kde sa ale podpory a pochopenia taktiež nedočkala.

“Včera som zverejnila fotografiu zo dňa, kedy sa narodil môj syn a ja tam som s mobilom v ruke. Samozrejme, že veľa idiotov ma začalo súdiť, prečo držím v ruke telefón a nie som každú sekundu celá bez seba… Vďačná matka, ktorá ani na okamih nepustí z rúk svoje dieťa. Nie je to váš problém. V skutočnosti, nie je to vôbec vaša starosť, ako sa matky postavia k ich materstvu. A viete, o čo by ste sa mali zaujímať? O deti, ktoré sú zneužívané, hladujú, alebo sú inak zanedbávané. A vašim problémom by mali byť predovšetkým vaše deti. To, ako ich vychovávate a čo vy robíte na vašom mobile,” napísala kritikom blogerka.

Prečítajte si tiež:
FOTO: Influencerka Tatiana Žideková porodila. TOTO sú slová šťastného otca!

 

 

 

Zdroj: https://metro.co.uk/2018/07/08/constance-hall-receives-backlash-picture-newborn-7691833/

Foto: https://www.instagram.com/p/BktciHXD2MZ/?taken-by=mrsconstancehall

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií