fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Boris Kollár sa má ospravedlniť za svoj výrok o rozparcelovaní Slovenska Putinom a Orbánom

Podľa mimoparlamentnej strany prekročil druhý najvyšší ústavný činiteľ svojím vyjadrením všetky hranice.

Máte tip? napíšte nám mailom

11.4.2022 (Webnoviny.sk) – Strana Aliancia-Szövetség vyzvala predsedu Národnej rady SR Borisa Kollára (Sme rodina), aby sa ospravedlnil za svoj výrok z nedele 10. apríla, že si Vladimír Putin a Viktor Orbán čoskoro rozparcelujú aj Slovensko.

Viac o téme: Rusko-ukrajinský konflikt

Podľa mimoparlamentnej strany prekročil druhý najvyšší ústavný činiteľ svojím vyjadrením všetky hranice. Stanovisko strany Aliancia-Szövetség poskytla Klára Magdeme.

Predseda parlamentu si musí byť vedomý toho, že tento výrok môže zhoršiť nielen slovensko-maďarské medzištátne vzťahy, ale čo je pre nás dôležitejšie, môže mať nepriaznivý vplyv aj na maďarskú komunitu na Slovensku a na pokojné spolunažívanie Slovákov a Maďarov v krajine,“ dodala strana.

Viac k témam: Ospravedlnenie, Vyjadrenie
Zdroj: Webnoviny.sk – Boris Kollár sa má ospravedlniť za svoj výrok o rozparcelovaní Slovenska Putinom a Orbánom © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií