fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Brad Pitt ako tajný agent počas 2. svetovej vojny/Spojenci (2016) #trailer 1

Máte tip? napíšte nám mailom

Paramount Pictures vydáva prvý trailer k filmu Allied (Spojenci), v ktorom sa spolu vrátime do obdobia 2. svetovej vojny. Máme sa tešiť na ďalší filmový skvost tohto roku?

Romantický thriller nás zavedie do roku 1942 spolu s Maxom Vatanom (Brad Bitt) do Casablanky. Musí predstierať, že je manželom Marianne Beausejour (Marion Cotillard), ktorá je nemecká odborárka. Práve Marianne je pre Maxa veľmi dobrý zdroj dôležitých informácií. No po čase sa do seba zamilujú a plánujú spoločný život v Anglicku. No pekný sen Maxa veľmi rýchlo opustí, keď sa dozvie o Marianne že je dvojitá agentka, ktorá dostane za úlohu ho zabiť.

V ďalších úlohách sa objavia  Jared Harris, Lizzy Caplan, Matthew Goode, Charlotte Hope či Raffey Cassidy. O réžiu sa postaral Robert Zemeckis (držitel Oscara za Forresta Gumpa). Film sa objaví 23. novembra v amerických kinách a na Slovensku má premiéru o týždeň neskôr.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií