fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chceš pri akomkoľvek outdoorovom športe vyzerať dobre? Na slovenský trh prichádzajú kukly, s ktorými ohúriš okolie

Máte tip? napíšte nám mailom

To by nebolo 21. storočie, keby ľudia nechceli vyzerať štýlovo pri akejkoľvek činnosti. Dnes sa síce nebudeme venovať módnym kúskom na párty, či na pohovor do práce, no krásnym kuklám.

Ak aj ty patríš medzi jedincov, ktorí zbožňujú snowboarding, airsoft, motokáry, cyklistiku či iné podobné outdoorové športy, prídeš si na svoje. Na slovenský trh totiž prichádzajú štýlové 3D kukly, s ktorými jednoznačne ohúriš nie len sám seba v zrkadle, ale aj každého, kto ťa zhliadne či už na svahu, na ceste alebo za rohom v airsoftovej budove.

banner_zima_2-1

Väčšina obyčajných kukiel je známych práve tým, že na tvári štípu a zle na nej “sedia.” 3Dmask tento problem rieši svojim kvalitným materiálom zaisťujúcim maximálne pohodlie. Nezáleží na tom, či preferuješ WIDE, alebo Double eyed, v tomto obchode si s veľkou pravdepodobnosťou vyberieš.

03-1920x700

Veľkým bonusom u tohto predajcu je, že z každého nákupu dostanete nejakú časť späť, ak sa dvoj-minútovým procesom zaregistrujete na bezplatnej mobilnej cashback karte. Super je, že aj keď si na webe svoju masku nevyberiete, možnosť zaregistrovať si túto cashback kartu nestrácate.

Prečítajte si tiež:
Seriál Game of Thrones bude mať prequel z minulosti. Na čo sa môžu fanúšikovia tešiť?

Na čo Vám však bude, keď si žiadnu z masiek nevyberiete?

Vďaka jej skvelej vlastnosti – UNIVERZÁLNA ju môžete využiť nie len pri nákupe masiek, ale aj u rôznych iných predajcov či už na internete, alebo priamo v kamenných predajniach akými sú napríklad NAY, TAKKO, ZOOT, FANN a iné. neváhajte a začnite získavať výhody u obchodníkov na celom svete. Kartu akceptuje už viac ako 75 tisíc obchodov v 47 rôznych krajinách! Aby toho nebolo málo, jej vytvorením sa vôbec k ničomu nezaväzujete 🙂 Ideálny nákup!

01cashback-1920x700-02

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií