fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Demi Lovato predstavuje svoj letný párty song Sorry Not Sorry!

Máte tip? napíšte nám mailom

Už je to viac ako rok, odkedy americká speváčka Demi Lovato predstavila svoj posledný sólový singel. Balada Body Say vtedy vyvolala veľký rozruch, a to aj vďaka provokatívnym, takmer nahým promo fotkám a zdá sa, že o Demi budeme veľa počuť aj tento rok! Práve totiž predstavuje svoj nový singel Sorry Not Sorry, v ktorom si rozhodne nedáva servítku pred ústa a nakrútila k nemu aj horúci videoklip.

Pieseň Sorry Not Sorry so speváčkou zložil aj uznávaný americký producent Sean Douglas, ktorý sa podpísal, okrem iného, pod hitmiChristiny AguileryChrisa Brownači Pitbulla. O produkciu sa postaral Oak Felder (Alessia CaraBea MillerBritney Spears).

Skladba je typickým veselým party songom, ktorý by nemal chýbať na žiadnom poriadnom letnom žúre. A presne tomu Demi uspôsobila aj videoklip – usporiadala veľkú bazénovú párty, na ktorú pozvala desiatky svojich priateľov. Najzaujímavejšie momenty neskôr boli zostrihané a zverejnené ako oficiálne video k singlu. Pozornému oku diváka určite neujde aj účasť niekoľkých známych osobností – v klipe si zahrala napríklad Paris Hilton, rapper Wiz Khalifa, ako aj herec a spevák Jamie Foxx.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií