fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Marta Kubišová sa nachádza na JIS-ke, pri operácii vraj išlo o každú minútu

Česká hudobná ikona sa už pomaly sa zotavuje.

Máte tip? napíšte nám mailom

31.7.2022 (Webnoviny.sk) – Česká speváčka Marta Kubišová je po operácii na jednotke intenzívnej starostlivosti. Pomaly sa zotavuje, povedal pre portál TN.cz jej manažér Petr Větrovský. Prevoz českej hudobnej ikony do nemocnice však bol dramatický. Operovali ju v piatok skoro ráno pre akútnu perforáciu čreva a pri operácii išlo o každú minútu.

„Pani Marta Kubišová bola hospitalizovaná v Nemocnici Na Homolce, kde sa podrobila úspešnému lekárskemu zákroku. Jej stav je dobrý a úspešne sa zotavuje,” napísal v nedeľu portálu TN.cz jej manažér.

Kubišová sa už teší, že sa vráti domov. Ani lekári však zatiaľ nevedia, kedy ju do domácej starostlivosti budú môcť prepustiť.

„Ďakuje všetkým fanúšikom a priaznivcom za veľkú podporu a spoločne so svojou rodinou žiada médiá o rešpektovanie súkromia, ktoré teraz potrebuje,” dodal Větrovský.

Viac k témam: Operácia
Zdroj: Webnoviny.sk – Marta Kubišová sa nachádza na JIS-ke, pri operácii vraj išlo o každú minútu © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií