fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Do domu šéfky americkej Snemovne reprezentantov Nancy Pelosiovej sa vlámal útočník s kladivom a zbil jej manžela

Paula Pelosiho liečia pre modriny, silné opuchy a iné zranenia.

Máte tip? napíšte nám mailom

28.10.2022 (Webnoviny.sk) – Manžela predsedníčky americkej Snemovne reprezentantov Nancy Pelosiovej napadol a ťažko zbil útočník s kladivom, ktorý sa vlámal do ich domu v San Franciscu. Informuje o tom agentúra AP s odvolaním sa na ľudí oboznámených so situáciou.

Osemdesiatdvaročný Paul Pelosi podľa nich utrpel traumu z tupého úderu na hlave a tele a liečia ho pre modriny, silné opuchy a iné zranenia. Hovorca Pelosiovej Drew Hammill uviedol, že by sa mal úplne zotaviť.

Útočník je vo väzbe a motív jeho útoku je predmetom vyšetrovania, povedal hovorca. Podľa nemenovaných zdrojov AP sa podozrivý konkrétne zameral na dom Pelosiovcov.

Zdroj: Webnoviny.sk – Do domu šéfky americkej Snemovne reprezentantov Nancy Pelosiovej sa vlámal útočník s kladivom a zbil jej manžela © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií