fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Dôchodca sa utopil počas kúpania, podľa svedka pred vstupom do vody popíjal s kamarátmi (foto)

Pretože k úmrtiu došlo bez cudzieho zavinenia, polícia nebude viesť vo veci policajné vyšetrovanie.

Máte tip? napíšte nám mailom

29.6.2022 (Webnoviny.sk) – Na vodnej ploche v katastri obce Dolná Streda v okrese Galanta sa v utorok podvečer utopil 66-ročný muž. Jeho telo si všimol na hladine svedok, ktorý privolal policajtov. Ako informovala trnavská polícia na sociálnej sieti, privolaní záchranári a aj obhliadajúci lekár skonštatovali už len úmrtie.

Svedok udalosti policajtom povedal, že skupina mužov neďaleko popíjala, jeden z nich sa rozhodol osviežiť. O pár minút na to už videl na hladine vody nehybne ležať jeho telo a rozbehol sa mu na pomoc. Zavolal na číslo 158 a potom utekal pre pomoc.

Policajti preverili všetky informácie a vzhľadom k tomu, že k úmrtiu došlo bez cudzieho zavinenia, nie je dôvod, aby polícia ďalej viedla vo veci policajné vyšetrovanie.

Polícia v tejto súvislosti pripomína, že pri topení osoby zohráva vo veľkej miere úlohu aj alkohol v organizme, prípadne ochorenia ako epilepsia, cukrovka, hypertenzia a iné.

Viac k témam: trnavská polícia, Utopenie
Zdroj: Webnoviny.sk – Dôchodca sa utopil počas kúpania, podľa svedka pred vstupom do vody popíjal s kamarátmi (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Fico píše von der Leyenovej o brutálnych metódach práce NAKA a likvidácii opozície
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií