fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Reznikov sa pobavil na príbehu, že ruský vojak s kalašnikovom sám zničil 12 systémov HIMARS

Ukrajinský minister obrany Oleksij Reznikov vyhlásil, že neprišli ani o jeden HIMARS.

Máte tip? napíšte nám mailom

17.8.2022 (Webnoviny.sk) – Ukrajina neprišla o žiadny z vysokovýkonných delostreleckých raketových systémov HIMARS, ktoré jej dodali Spojené štáty.

V rozhovore pre Hlas Ameriky to povedal ukrajinský minister obrany Oleksij Reznikov, upozornil na to web Ukrajinská pravda.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Ten narážal na nedávne správy o hrdinskom čine ruského vojaka Ivanova, ktorý údajne len pomocou kalašnikova sám dokázal zničiť 12 takýchto amerických systémov, ktoré používa ukrajinská armáda.

„Absolútne zodpovedne môžem povedať, že sme neprišli ani o jeden HIMARS. Preto, keď si v ruských médiách či sociálnych sieťach prečítate, že vojak Ivanov nabúral nákladné auto, v ktorom s kalašnikovom zničil 12 systémov HIMARS, môžete sa jednoducho smiať a povedať si, že to je systém ich propagandy. Je to však hlúpe,“ skonštatoval Reznikov.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Vojna na Ukrajine (fotografie)

Viac k témam: raketový systém HIMARS, rusko-ukrajinský konflikt, vojenská invázia
Zdroj: Webnoviny.sk – Reznikov sa pobavil na príbehu, že ruský vojak s kalašnikovom sám zničil 12 systémov HIMARS © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Rusi podľa britských tajných na Ukrajine strácajú dych a používajú zastarané rakety
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií