fbpx
VIDEO: Dráma na kolotočoch! 5-ročnému chlapcovi sa zasekla hlava v konštrukcii a visel vo vzduchu

VIDEO: Dráma na kolotočoch! 5-ročnému chlapcovi sa zasekla hlava v konštrukcii a visel vo vzduchu

Toto video vám spôsobí zimomriavky…

Dráma sa odohrala vo východočínskom meste Ťaj-žou. 5-ročný chlapec tam presvedčil svoju matku, aby ho pustila na kolotoč. Tá zo začiatku o tom nechcela ani počuť, no napokon súhlasila.

Chlapec však vo výške 42 metrov otvoril okno na kabínke, v ktorej sedel. Vtedy sa zrejme šmykol a “vypadol.” Na záberoch vidieť, ako sa hlavou zachytil medzi kovovú konštrukciu, ktorá má tvoriť akési zábradlie, a kope nohami. Keďže sa v kabíne nachádzal sám, nemal mu kto pomôcť.

Organizátori festivalu, ktorého súčasťou boli i kolotoče pomaly púšťali kolotoč a napokon sa chlapec dostal k zemi. Okamžite bol prevezený do nemocnice. Našťastie utrpel iba zopár škrabancov.

 

 

Zdroj: https://metro.co.uk/2018/09/25/boy-slips-out-of-ferris-wheel-after-mum-let-him-ride-alone-to-save-3-admission-fee-7976288/

Foto: https://metro.co.uk/2018/09/25/boy-slips-out-of-ferris-wheel-after-mum-let-him-ride-alone-to-save-3-admission-fee-7976288/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Chlapec z obalu Kinder čokolády je už mužom! Takto vyzerá v súčasnosti
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.