fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Chcete darovať niečo originálne? Drevené hodinky sú skvelou voľbou!

Máte tip? napíšte nám mailom

Vianoce sa síce blížia, no potešiť milovanú osobu môžete aj mimo týchto pekných sviatkov. Čakajú vás v najbližšom období oslavy narodenín, menín, výročia alebo by ste radi len tak potešili svoju polovičku? V tom prípade máme skvelý nápad! Drevené hodinky určite nesklamú.

Stavte na istotu

Výber toho najvhodnejšieho darčeka je vždy tvrdým orieškom. Premýšľate a premýšľate, ale akosi neviete prísť na to, čo by bolo najlepšie, čo by neurazilo a zároveň potešilo. V takýchto prípadoch je ideálne staviť na niečo, povedzme, univerzálne. Prezent, ktorým určite nikdy nič nepokazíte. Typickým príkladom tohto typu darčekov sú napríklad náramkové hodinky. No kto by ich už v dnešnej uponáhľanej dobe nepotreboval! Je to klasika, ktorá sa nestratí ani v súčasnej ére mobilných telefónov. Napokon, je stále praktickejšie letmo pozrieť na ruku, ako urputne hľadať smartfón niekde na dne kabelky zakaždým, keď potrebujete vedieť, či stíhate stretnutie.

Darček, ktorý má štýl

Treba povedať, že nie sú hodinky ako hodinky. Na trhu je naozaj široká ponuka najrôznejších typov, od tých vreckových na retiazke inšpirovaných 19. storočím, až po doslova “futuristické” kúsky, z ktorých takmer neviete odčítať čas. Výber závisí od konkrétneho človeka, niekto je “stará škola”, niekto hipster, iný si zasa potrpí na najnovšie technológie. Avšak aj v tejto širokej škále rôznych typov osobností nositeľov hodiniek by sme vedeli nájsť akúsi zlatú strednú cestu. Tá by mohla byť napríklad v podobe niečoho moderného, ale zároveň klasického. Ideálnou voľbou by sa tak mohli stať práve drevené hodinky! Tie sa v poslednom období dostávajú do popredia, pretože dizajnéri sa začínajú vracať k prírodným materiálom a drevo so svojou rozmanitosťou a veľkými možnosťami spracovania sa javí ako mimoriadne zaujímavé.

Zdroj: woowa.cz

Vyberie si naozaj každý

Práve ste si povedali, že si drevené hodinky viete predstaviť skôr na mladom mužovi ako na elegantnej dáme pohybujúcej sa v oblasti manažmentu? Omyl! Aj drevo môže byť spracované na mnoho variácií tak, aby si našlo svojho nositeľa v každej vekovej kategórii a u vyznávača akéhokoľvek štýlu. V rámci päťdesiatich rôznych možností spracovania si určite nájde svojho favorita každý. Pokiaľ patríte medzi ľudí, ktorí si povedia “keď už, tak poriadne”, zrejme si vás získajú hodinky s dreveným nielen ciferníkom, ale aj remienkom. Ak naopak váhate a takýto módny prvok by ste do doplnkov chceli vniesť najskôr len veľmi jemne, určite sa vám bude pozdávať kombinácia dreveného ciferníka s koženým, prípadne textilným, remienkom. 

hodinky
Zdroj: woowa.cz

Urobte svoje prekvapenie ešte osobnejším

Je jasné, že pokiaľ máme v pláne niekoho obdarovať, chceme, aby si dotyčný pamätal, kto mu konkrétnu vec daroval a pri akej príležitosti to bolo. A možno ste jedným z tých ľudí, ktorí si na skutočnú originalitu naozaj potrpia. A tak by vás mohla potešiť skutočnosť, že drevené hodinky nemusia zostať úplne neutrálne. Chcete obdarovanému niečo pripomenúť, odkázať alebo drobným obrázkom vyjadriť, čo cítite? V tomto prípade to nie je žiaden problém, do dreva sa dá vygravírovať aj osobné prianie. Takto svojho blízkeho nielen potešíte, ale aj veľmi milo prekvapíte netradičným nápadom!

Zdroj: woowa.cz

Zdroj: woowa.sk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií