Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tehotná pred päťdesiatkou: Erika Judínyová priznala, že bude mama

Erika Judínyová sa stane v 49 rokoch prvýkrát mamou. Po piatich rokoch vzťahu so Štefanom Skrúcaným porodí prvé dieťa. 

Pokračovanie pod reklamou

Slovenský babyboom pokračuje! A zdá sa, že tentokrát nie je prekážkou ani vek. Po Dominike Cibulkovej, Ivane Gáboríkovej či Lucii Mokráňovej oznámila radostnú novinku aj známa blondínka. Moderátorka relácie Smotánka Erika Judínyová nedávno verejne priznala, že sa už čoskoro stane mamou.

Erika Judínyová je tehotná

Po rokoch bez partnera nakoniec našla lásku so známym spevákom a moderátorom Štefanom Skrúcaným. Obaja sa o dieťa snažili zrejme už od začiatku vzťahu, pretože o možnom tehotenstve sa špekulovalo už pred rokmi.

Blondínka sa často na verejnosti objavovala s plnšími lícami či bruškom, no svoje tehotenstvo nikdy verejne nepotvrdila. Neskôr dokonca prezradila, že plnšie tvary boli príčinou hormonálnej liečby, pretože sa skutočne o dieťa snažili. 

A aj sa dočkali. Známa moderátorka Erika Judínyová priznala, že je tehotná.

„Áno, budem mamou. Sme s manželom nesmierne šťastní a už sa na bábätko veľmi tešíme,“ reagovala budúca mamina, ktorá by podľa informácií slovenského bulváru mala byť v šiestom mesiaci.

Ukázala bruško

Známa moderátorka sa netají, že svoj život žila naplno až do staršieho veku a na rodinu neostal čas.

Pokračovanie pod reklamou

„Vždy som si žila single život. Mala som svoj disco príbeh, úžasných rodičov, ktorí ma podporovali po všetkých stránkach a vždy mi boli oporou a pomohli mi vo všetkom, čo som potrebovala. Takže som nemala nutkanie žiť iný život. Ja som sa naozaj prebrala až v štyridsiatke, keď som stretla Števka,” povedala o svojom živote Erika Judínyová.

Po poslednej premiére relácie Smotánka však ukázala nielen svet slovenského šoubiznisu, ale svojím výzorom prezradila radostnú novinku aj zo svojho života. Pred hranicou päťdesiatky sa stane mamou vytúženého dieťatka, ktoré porodí 59-ročnému Štefanovi Skrúcanému. 

Erika Judínyová už bruško neutají. Zdroj: smotánka

V približne rovnakom veku otehotnela aj známa modelka Adriana Sklenaříková, ktorá je dnes hrdou mamou dcérky Niny.

Zdroj: Plus jeden deň

 

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií