fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ešte stále si nie si istá, či ťa miluje? Týchto 6 znamení ho prezradí

Máte tip? napíšte nám mailom

Nešťastná láska zasiahne každého a nie je to nič príjemné. Preto si určite aj ty poriadne opatrná, keď sa znova zamiluješ a chceš si byť istá, že tvoje city budú opätované. Ak stále pochybuješ a váhaš, týchto 6 znamení ti potvrdí, že je z teba úplne paf. Možno však viac, ako by bolo zdravé.

1. Pokojne zmení svoje plány, len aby bol s tebou.

Je to to, čo skutočne chceš, však? Aby zmenil svoje plány, aby zrušil večerný futbal s kamarátmi a vynechal aj popoludňajšie pivo s kolegami.

2. Dáva si záležať na tom, aby ti odpísal na správy takmer ihneď.

Aj keď si občas poriadne na nervy, zakaždým keď ti zasvieti telefón čakáš, či to je správa od neho. V skutočnosti si však rada, že na teba myslí. Aj keď, nie je to občas otravné?

3. Plánuje každé rande.

Už dávno skončilo obdobie, kedy si plánovala každý spoločný večer ty a nemala si sa s ním o čom baviť? Plánuje spoločné večery a ráta s tebou v piatok večer? Vedz, že ťa miluje. Občas by si si však rada vyrazila určite aj sama.

Prečítajte si tiež:
Jogurtové mufiny pre malých i veľkých maškrtníkov

4. Chce spoznať tvoju rodinu a kamarátov.

Aký iný dôkaz ešte chceš? Chceš mať kamarátov iba pre seba? Nuž, neviem, či ti to dovolí.

5. Neustále s tebou flirtuje, bez ohľadu na to, ako dlho ste spolu.

Niekedy je flirtovanie fajn, niekedy však chceš v živote istotu a nie flirtovanie.

6. Cítiš, že si súčasťou jeho života.

Je fajn stať sa súčasťou niekoho života, lepšie však vo vzťahu je, ak máte obaja vytvorený vlastný svet, ktorý navzájom zdieľate. Nie je to tak aj podľa teba?

Zdroj: thoughtcatalog.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií