fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fear the Walking Dead: Neuniknete! Ani v bratislavských uliciach

Máte tip? napíšte nám mailom

Nikde niet úniku! Ani pred premiérovým dielom pokračovania populárneho zombie seriálu Fear the Walking Dead. Slovenskí fanúšikovia si už dnes môžu pozrieť prvý z ôsmich nových dielov druhej sezóny, ktorú odvysiela stanica AMC. Seriál štartuje dnes o 22:00 a vysielaný bude každý nasledujúci pondelok v rovnakom čase. Útočisko pred zombie nenájdete ani v bratislavských uliciach. V hlavnom meste totiž uplynulý týždeň vyčíňal zombie taxi.

So znetvorenou tvárou a mrazivým pohľadom útočila na cestujúcich známa hviezda Nočnej šou rádia Europa 2 Ivan „Binďo“ Bindas. Stal sa jedným zo „živých mŕtvych“ a svoje obete si vyhľadal v taxíku.

- Fear of the Walking Dead _ Season 2, Episode 8 - Photo Credit: Richard Foreman Jr/AMC
– Fear of the Walking Dead _ Season 2, Episode 8 – Photo Credit: Richard Foreman Jr/AMC

Pred premiérovým dielom pokračovania kultového seriálu Fear The Walking Dead si Binďo vystrelil z ľudí v uliciach Bratislavy.  Zamaskovaný ako zombie nasadol do taxíku so skrytými kamerami. „Keďže som veľkým fanúšikom seriálu Fear The Walking Dead na AMC, nemohol som túto výzvu odmietnuť. Nakrúcanie pranku som si vychutnal, dobre sme sa zabavili. Bál som sa trochu, aby sa ma nejaký veľký chlap nezľakol a nenatiahol mi jednu,“ uviedol sympatický moderátor, ktorý priznáva, že sa nevie dočkať nových dielov seriálu Fear the Walking Dead. Ako zareagovali cestujúci, si môžete pozrieť na youtube.com pod názvom: Obľúbený spíker Binďo je infikovaný!

Prečítajte si tiež:
Odrastení herci seriálov a filmov! Takto sa po rokoch zmenili...
- Fear The Walking Dead _ Season 2, Episode 8 - Photo Credit: Richard Foreman Jr/AMC
– Fear The Walking Dead _ Season 2, Episode 8 – Photo Credit: Richard Foreman Jr/AMC

A čo vás v nových častiach Fear the Walking Dead neminie?

V očakávanej druhej sezóne seriálu Fear the Walking Dead sa hrdinovia stretávajú s nástrahami, ktoré im pripravil postapokalyptický svet. Siedmy diel sa s divákmi rozlúčil vo chvíli, kedy rodiny Clarka/Manawy, Salazara a Stranda čelili doposiaľ najväčšej skúške. Postavy stratené vo vlastných charakteroch hľadajú cestu, ako prežiť v tej najkrutejšej realite. Ruka v ruke s nádejou, že nájdu miesto, ktoré doposiaľ  nezasiahla infekcia, čelia zložitej otázke, čo pre nich teraz znamená rodina. Čoskoro zistia, že ani voda už nie je bezpečnejšia ako pevnina a prežitie Armageddonu nie je automaticky liek na medziľudské vzťahy. Naši hrdinovia, poznamenaní udalosťami na jachte Abigail, zistia, čo pre nich znamená slovo domov a tiež jeho protipól – samota. Všadeprítomné napätie a nedôvera silno ovplyvnia morálne hodnoty hlavných postáv a otáznik sa bude vznášať nad odolnosťou ich psychiky.

Walkers - Fear The Walking Dead _ Season 2, Episode 8 - Photo Credit: Richard Foreman Jr/AMC
Walkers – Fear The Walking Dead _ Season 2, Episode 8 – Photo Credit: Richard Foreman Jr/AMC

Medzitým čo Travis bojuje s nezvratnou temnotou, ktorá sa chystá pohltiť Chrisa, Alicia čelí vzdoru Madison nechať Nicka ísť. Smútok a bolesť sú Strandovi silným protivníkom a kvôli Danielovej pochybnej minulosti Ofélia stráca nádej v lepšie zajtrajšky. Kto sa teda ujme kormidla a stane sa prirodzeným lídrom, v ktorom ostatní nájdu oporu? Za čo ešte stojí bojovať v tomto šialenom svete? Diváci televíznej stanice AMC sa odpoveď dozvedia už o pár hodín…

Prečítajte si tiež:
Skutočný príbeh o zrode Hitlerovho monštra mieri do kín. Vo filme sa objavia hrdinovia zo Slovenska a Česka!

Fear the Walking Dead:
Výkonná produkcia: Dave Erickson, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero a David Alpert.
Hlavné hviezdy seriálu: Kim Dickens (Medison), Cliff Curtis (Travis), Frank Dillane (Nick), Alycia Debnam-Carey (Alicia), Ruben Blades (Daniel), Mercedes Mason (Ofelia), Lorenzo James Henrie (Chris) a Colman Domingo (Strand).

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií