fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Tajomný odkaz na fľaši vína: FireBox prekvapuje darčekmi, ktoré sú unikátne dávkou sarkazmu

Máte tip? napíšte nám mailom

Hľadáte výnimočný darček s nápadom? Fľaša vína nie je nikdy krokom vedľa a to, ktoré ponúka FireBox  bude obdarovanému nielen chutiť, donúti ho premýšľať a pousmiať sa. Neveríte? Uveríte!

Spoločnosť s názvom FireBox má v Spojenom kráľovstve významné opodstatnenie. V ponuke má bežné veci, akými sú alkohol, knihy, darčekové predmety či hrnčeky. Ich výnimočnosť však spočíva v pridanej hodnote, ktorú predmetom pri balení dodávajú samotní zamestnanci firmy, ktorým nechýba kreativita. Každý predmet v tomto obchode je poznačený totiž dávkou sarkazmu. Neraz na nich nájdete aj vulgárne vyjadrenia a hoci ich samotný tvar zachádza za hranice morálnosti a slušnosti, medzi spotrebiteľmi vedú na plnej čiare.

https://www.instagram.com/p/BjcrtfhDrvT/

FireBox prekvapuje fľašou vína

Spoločnosť zároveň tvrdí, že medzi najobľúbenejšie darčeky patria tie, na ktorých sa zákazník spolupodieľa. Vyberie predmet, zvolí si ľubovoľný text a následne ho podarujú tomu, komu špeciálne text vymysleli. Je to viac osobné, ako kúpa klasickej fľaše.Takýmto produktom je aj Letterbox Wine. Ide o biele, červené alebo ružové víno, ktoré vzniklo z recyklovateľného plastu. Na prvý pohľad by nikto netušil, že elegantná fľaša nie je vyrobená zo skla. Oblepená je prázdnou etiketou, kde možno umiestniť vlastný text.

Prečítajte si tiež:
Prečo je trendom, že ženy podvádzajú viac ako muži? Tu sú dôvody!

Keďže sa nachádza v úzkej krabici, je možné vhodiť ju aj do schránky. Spoločnosť o darčeku tvrdí: „Po dlhom a  ťažkom dni… otvoríte svoj darček, aby ste našli…fľašu vína. Fľaša vína! Ktorá svätá osoba mi to kúpila? Ako je to vôbec možné? – Tento text je len záblesk eufórie a radosti, ktorá sprevádza fľašu vína Letterbox. Je to dokonalý a personalizovaný darček. Tiež je to rovnako jednoduché, ako posielanie pohľadníc, ehm, vlastne, je to ešte jednoduchšie.“  Spoločnosť ponúka skutočne široký sortiment, z ktorého si môžete vybrať rôzne kúsky.

Ďalším jedinečným produktom je napríklad aj tento obrázok.

https://www.instagram.com/p/BzsW9vYAaSj/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií