fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Zábery, z ktorých behá mráz po chrbte: Tieto fotografie vznikli tesne pred smrťou

Fotografie, ktoré vám spôsobia zimomriavky…

Fotografie väčšinou zachytávajú rôzne šťastné a krásne momenty, ktoré človeku vyčarujú úsmev na tvári a pozitívne ho naladia. Nedá sa to však povedať o všetkých záberoch, existujú totižto aj také, ktoré nezachytávajú práve najšťastnejšie chvíle – práve naopak. Dnes si pozrieme snímky, ktoré vznikli len chvíľu pred tým, než tí, ktorých zvečnili, zomreli…

#1

Zdroj: BoredPanda

Parkourista Pavel Kashin sa pokúšal o salto na okraji budovy. To sa mu však nevydarilo a namiesto toho, aby dopadol na múr, spadol na zem a zomrel.

#2

Zdroj: BoredPanda

14-ročný Keith Sapsford sa chcel dostať zo Sydney do Japonska a tak sa ukryl ku kolesám lietadla, ktoré do krajiny vychádzajúceho Slnka smerovalo. Neudržal sa tam a spadol, tento moment sa podarilo zachytiť Johnovi Gilspinovi, ktorý práve skúšal svoj nový fotoaparát.

#3

Zdroj: BoredPanda

Pár, ktorý sa rozhodol odfotiť pri Niagarských vodopádoch ani len netušil, že zachytil aj posledné sekundy dievčiny v červenom svetri. 20-ročná slečna sa len chvíľku po vzniku fotografie rozhodla ukončiť svoj život skokom do rozbúrenej vody.

#4

Zdroj: BoredPanda

Istý muž sa vybral na túru v lesoch v New Jersey. Tento záber zachytil tesne pred smrťou. Osudným sa mu stalo napadnutie medveďom.

#5

Zdroj: BoredPanda

Členovia posádky raketoplánu Challenger pred nástupom do vesmírnej lode. Tá sa však zrútila k zemi len 73 sekúnd po štarte.

 

Pokračovanie na ďalšej strane

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií