fbpx
Zábery, z ktorých behá mráz po chrbte: Tieto fotografie vznikli tesne pred smrťou

Zábery, z ktorých behá mráz po chrbte: Tieto fotografie vznikli tesne pred smrťou

Fotografie, ktoré vám spôsobia zimomriavky…

Fotografie väčšinou zachytávajú rôzne šťastné a krásne momenty, ktoré človeku vyčarujú úsmev na tvári a pozitívne ho naladia. Nedá sa to však povedať o všetkých záberoch, existujú totižto aj také, ktoré nezachytávajú práve najšťastnejšie chvíle – práve naopak. Dnes si pozrieme snímky, ktoré vznikli len chvíľu pred tým, než tí, ktorých zvečnili, zomreli…

#1

Zdroj: BoredPanda

Parkourista Pavel Kashin sa pokúšal o salto na okraji budovy. To sa mu však nevydarilo a namiesto toho, aby dopadol na múr, spadol na zem a zomrel.

#2

Zdroj: BoredPanda

14-ročný Keith Sapsford sa chcel dostať zo Sydney do Japonska a tak sa ukryl ku kolesám lietadla, ktoré do krajiny vychádzajúceho Slnka smerovalo. Neudržal sa tam a spadol, tento moment sa podarilo zachytiť Johnovi Gilspinovi, ktorý práve skúšal svoj nový fotoaparát.

#3

Zdroj: BoredPanda

Pár, ktorý sa rozhodol odfotiť pri Niagarských vodopádoch ani len netušil, že zachytil aj posledné sekundy dievčiny v červenom svetri. 20-ročná slečna sa len chvíľku po vzniku fotografie rozhodla ukončiť svoj život skokom do rozbúrenej vody.

#4

Zdroj: BoredPanda

Istý muž sa vybral na túru v lesoch v New Jersey. Tento záber zachytil tesne pred smrťou. Osudným sa mu stalo napadnutie medveďom.

#5

Zdroj: BoredPanda

Členovia posádky raketoplánu Challenger pred nástupom do vesmírnej lode. Tá sa však zrútila k zemi len 73 sekúnd po štarte.

 

Pokračovanie na ďalšej strane

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Potetovaná sexy patologička na svoj Instagram pridáva fotky častí ľudského tela! Naberieš odvahu si ich pozrieť?!
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.