fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Freckling – trend v randení, na ktorý by ste si mali dať pozor predovšetkým v lete

Máte tip? napíšte nám mailom

Počuli ste už niekedy pojem “freckling?” Zrejme nie, pritom ide o randenie, ktoré v týchto mesiacoch zažijete…

Leto je tu a s ním vo vzduchu viac príťažlivosti a pobláznenia. Preto niet divu, že mnohí nechajú opantať letnou láskou. Romantika, teplé večery, sladké reči, veď to by nechalo chladného len málokoho. Ak ste už niekedy počas letných dní zažili románik a zaľúbili sa do nepravej osoby, zrejme ste zažili freckling a ani si to neuvedomujete.

Čo to vlastne freckling vlastne je? Tento pojem označuje letnú lásku, ktorá s príchodom jesenných dní odíde. Termín pochádza z anglického slovíčka freckles, čo v preklade znamená pehy. Pehy nie sú pritom vôbec náhodné, nakoľko sa na pokožke začínajú objavovať v lete a keď jeseň nahradí leto, ustupujú. A presne tak to zvykne bývať i s letnými láskami. Tie zvyčajne tiež nevydržia.

Freckling sa však čímsi líši než od klasickej stroskotanej lásky a môže za to internet. Ten nás spája so svetom a tak sa môže stať, že so svojou letnou láskou ostanete vo virtuálnou kontakte. Nemusíte si pritom ani denne písať, stačí, že si z času na čas lajknete či okomentujete fotku na Facebooku či na Instagrame. Aj keď sa vám bude zdať, že je to v poriadku a vaše letné pobláznenie už opadlo, nemusí to tak byť. S príchodom ďalšieho leta sa totiž môže opäť ozvať a tak sa vaša romanca môže zopakovať.

Prečítajte si tiež:
Týchto 6 vecí v žiadnom prípade nerobte matkám po pôrode. Budú z toho totiž vytočené a nervózne

Pokiaľ si od takéto človeka nájdete s príchodom leta správu, mali by ste sa mať na pozore, pretože by vás to mohlo zničiť. Aj keď by ste možno zažili niekoľko pekných chvíľ, nestojí vám to za to, aby ste sa z nich spamätávali ďalších 10 mesiacov.

 

 

Zdroj: https://www.independent.co.uk/life-style/love-sex/freckling-dating-trend-summer-relationships-a8403006.html

Foto: https://pixabay.com/en/wedding-beach-love-couple-1770860/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií