fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Glváč sa rád mazná, Fico rád kandiduje, hovorí Gordulič v Ťažkom týždni

Máte tip? napíšte nám mailom

Aké sú kľúčové udalosti posledných dní? Ťažký týždeň s Janom Gorduličom približuje dva strhujúce príbehy, aké dokázala napísať iba slovenská politika, uvádza sa na webe Aktuality.sk.

„Skôr, ako začneme, by som rád dal hlasovať o to, či sedem rokov stačí ako desať rokov praxe,” uvádza ironicky Gordulič a vstupuje do témy, ktorá opäť nalomila dôveru verejnosti vo vysoko postavených politikov. 

Atraktívne ženy dokázali dostať na kolená nejedného silného muža. Trója mala Helenu, Egypt Kleopatru a Slovensko má Alenu Zsuzsovú, hovorí Gordulič. Pozrite si celé video, ktorým provokuje a náramne zabaví.

Šou Ťažký týždeň s Janom Gorduličom sa v marci, po trojmesačnej pauze, vrátila na online. Domovským webom relácie, ktorá využíva politickú satiru a sarkazmus, sa stali Aktuality.sk. Uznávaný stand-up, zakladateľ šou Silné reči, komik a zabávač ponúka svojský pohľad na spoločensky závažné témy vo videu, kde rekapituluje kľúčové udalosti týždňa. 

Ak si chcete pozrieť aj predošlé diely, klikajte tu. 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií