fbpx
Glváč sa rád mazná, Fico rád kandiduje, hovorí Gordulič v Ťažkom týždni

Glváč sa rád mazná, Fico rád kandiduje, hovorí Gordulič v Ťažkom týždni

Aké sú kľúčové udalosti posledných dní? Ťažký týždeň s Janom Gorduličom približuje dva strhujúce príbehy, aké dokázala napísať iba slovenská politika, uvádza sa na webe Aktuality.sk.

„Skôr, ako začneme, by som rád dal hlasovať o to, či sedem rokov stačí ako desať rokov praxe,” uvádza ironicky Gordulič a vstupuje do témy, ktorá opäť nalomila dôveru verejnosti vo vysoko postavených politikov. 

Atraktívne ženy dokázali dostať na kolená nejedného silného muža. Trója mala Helenu, Egypt Kleopatru a Slovensko má Alenu Zsuzsovú, hovorí Gordulič. Pozrite si celé video, ktorým provokuje a náramne zabaví.

Šou Ťažký týždeň s Janom Gorduličom sa v marci, po trojmesačnej pauze, vrátila na online. Domovským webom relácie, ktorá využíva politickú satiru a sarkazmus, sa stali Aktuality.sk. Uznávaný stand-up, zakladateľ šou Silné reči, komik a zabávač ponúka svojský pohľad na spoločensky závažné témy vo videu, kde rekapituluje kľúčové udalosti týždňa. 

Ak si chcete pozrieť aj predošlé diely, klikajte tu. 

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Youtuberovi Mishovi internet nestačí, na trh uvádza vlastný časopis! Myslí to vážne alebo len žartuje?
Google+ Linkedin
Pavel Bielik

Autor:

Editor magazínu Klocher – vyštudoval masmediálnu komunikáciu na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Je občasným fotografom a kameramanom. Píše o filme a uskutočňuje rozhovory na celospoločenské témy. Za rozhovor „Moderátor Václav Moravec: Nenávidíme cudzincov, ale vládnu nám Slovák a Polojaponec“ bol ako spoluautor nominovaný na Novinársku cenu 2018 a na Cenu nadácie otvorenej spoločnosti.