fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

HANBA STOROČIA: Koncert Anastacie na Slovensku bol organizátorským fiaskom! Tak skoro k nám nejaká zahraničná hviezda už nezavíta

Máte tip? napíšte nám mailom

V nedeľu Slovensko poctila svojou návštevou obľúbená americká speváčka Anastacia. Koncert sa mal konať na najmodernejšom futbalovom štadióne v Trnave, pre dôležitý zápas bol však nakoniec presunutý do mestského amfiteátra. Táto skutočnosť spravila z veľkolepého a dlho plánovaného podujatia hotovú katastrofu. 

Už od samotného začiatku bola organizácia koncertu jeden veľký chaos. Kým presne určené sedenie ani garantované VIP vstupenky pod pódium ste nemohli nikde nájsť, v areáli sa pyšne týčili dva úbohé stánky, jeden s pivom a cigánskou, druhý s tričkami a mikinami speváčky za 15 – 40 eur. Celú akciu riadili brigádnici v oranžových vestách, ktorí sa vo veku približne 18 rokov snažili tváriť a správať ako neoblomní Schwarzeneger či Dwayne “The Rock” Johnson.

Úplným vrcholom bol fakt, že k VIP sektoru ste sa nedostali inak ako PODLEZENÍM košatého stromu a vďaka nánosom hliny ste zostali zasvinení až po kolená. VIP státie pod pódiom sa zrazu bez pardónu premenilo na dokonalý výhľad maximálne na konáre stromov, spoza ktorých návštevníci znechutene odchádzali domov ešte počas vystúpenia “predskokanov”. Nápor nespokojných divákov nezvládali ani mladíci koordinujúci koncert, ktorí sa len s neprítomným pohľadom obzerali kade tade a netušili, ako nezvládnutú situáciu vyriešiť.

Prečítajte si tiež:
Rýchle a chutné talianske cestoviny? Žiadny problém, vyskúšali sme tie najlepšie na trhu

“Bola som už na rôznych koncertoch od Katy Perry cez Robbieho Williamsa až po Metalindu, ale niečo tak trápne som ešte nevidela. Prisahám, že aj Braňo Mojsej má kvalitnejšie zorganizované koncerty na nejakých dňoch obce. Stála pri nás partia ľudí, ktorá odišla do baru v meste, pretože zaplatiť za výhľad na stromy s tým, že nejaké decko vo veste mi nevie povedať, kde je sever a len kokce do telefónu, že tu má nespokojných ľudí? Sorry, absolútne nezvládnuté, toto si Anastacia nezaslúžila,”povedala sklamane jedna z diváčok.

Zdroj: https://hitky.sk/medzinarodny-trapas-v-trnave-divaci-prisli-na-koncert-anastacie-no-to-co-zazili-bol-hnus/

 

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií