fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Instagram pridal filtre na tvár. Ako fungujú a čo dokážu?

Populárny Instagram posiela Snapchatu jasný odkaz. V snahe tromfnúť ho, pridali vývojári do aplikácie ďalšie novinky, ktoré sú miernou kópiou možností Snapchatu.

Máte tip? napíšte nám mailom

instagram_filternatvar

Po najnovšej aktualizácii sú dostupné filtre na tvár. Túto šikovnú vecičku už určite poznáš z prostredia spomínaného Snapu. “Dekorácie” fungujú tak na prednej ako aj na zadnej kamere. Je možné ich pridávať do “stories” alebo posielať priateľom ako správu. Pokiaľ chceš takúto fotku pridať ako príspevok, stačí si ju jednoducho stiahnuť a neskôr uploadovať klasickým spôsobom. Filtre sú dostupné aj v Boomerangu.

Medzi ďalšie vylepšenia patrí aj Rewind video či hashtag stickers. Rewind video je jednoducho video, ktoré je možné po natočení prehrať odzadu. Hashtag sticker sa dá pridať do akejkoľvek fotografie, pochopiteľne vo forme nálepky :-P.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj androidpolice

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií