fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Myslia to vážne? Cena iPhone 8 sa pohybuje v slušných číslach

Máte tip? napíšte nám mailom

Svet technológii neustále napreduje a to môžeš vidieť na základe vývoja nielen smartfónov, ale aj samotných firiem. Najnovším príkladom je iPhone 8. Čo ponúkne za údajných 999 dolárov?

iphone-8-1

Mesiac september by mal priniesť najočakávanejší model smartfónu od firmy Apple – iPhone 8. Momentálne sa špekuluje o dvoch variantoch. Analytička firmy Goldman Sachs očakáva dva modely s cenovkou 999 dolárov za 128 GB verziu a 1099 dolárov za 265 GB verziu. Analytik Ming-Chi Kuo z firmy KGI zase predpokladá cenu nad 1000 dolárov. Konečný verdikt sa aj tak dozvieme až na samotnom predstavení, ktoré by sa malo konať podľa predbežných informácii druhý septembrový týždeň.

iphone-8-2

Ak sa pozrieme na špecifikáciu pamäte, tak možno hovoriť o verziách so 64 GB, 256 GB a neuveriteľnými 512 GB vnútornej pamäte pre dáta používateľa. Tento fakt len potvrdzuje špekulácie ohľadom ceny – určite teda nepôjde o lacnú záležitosť.

Zdroj: macrumors.com, 9to5mac.com

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií