fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

iPhone 8: Vymakaný ale drahý

Máte tip? napíšte nám mailom

Apple neustále vylepšuje svoje produkty a posúva sa ďalej. Najnovším dôkazom sú aj informácie o novom iPhone 8. Ten má disponovať kadečím, bude však výrazne drahší.

Od predvedenia modelu iPhone 7 sa na internete neustále objavujú špekulácie o tom, ako bude nová kalifornská loď vyzerať. Tohtoročný výtvor moc nezaujal, nakoľko oproti svojmu predchodcovi – 6-ke výraznejší pokrok nepriniesol.

Jabĺčkový telefón radu 8 by mal byť vybavený 5,1″-5,2″ OLED displejom, bezrámikovým prevedením so zahnutím a vylepšenou duálnou kamerou. Samozrejme očakávame upgradovaný procesor a možnosť bezdrôtového nabíjania. Lepšie komponenty však prinesú so sebou aj vyššiu cenu.

Firma Apple na základe štatistických údajov predaja sedmičky nemá dôvod držať cenu na rovnakej úrovni, prípadne znižovať ju. Práve naopak – väčší model novej vlajkovej lode bude údajne najdrahším zo všetkých iPhonov v celej histórii. Zdražovanie sa týka aj najväčšieho konkurenta Samsungu – model Galaxy S8 sa má začať predávať koncom apríla s cenovkou niečo pod 800 €.

Zdroj: info.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií