Išli vykradnúť dom, no zažili v ňom boj o prežitie

Išli vykradnúť dom, no zažili v ňom boj o prežitie

Do kín prichádza thriller/horor, z ktorého sa budú báť aj tí najväčší odvážlivci. Reč je o americkom filme Don’t Breathe (Muž v temnote), ktorý režíroval Fede Alvarez. 


Traja kamaráti sa živia vykrádaním domov. Všetko si do posledného detailu naplánujú a potom už idú na istotu. Tentokrát sa rozhodli, že urobia obrovskú lúpež. Ich cieľom je starý pán, ktorý má doma ukryté milióny dolárov.

Trojica teenegerov si všetko pomaly začne plánovať. Hliadkujú pred domom, kde starší pán býva a sledujú, kedy chodí von, kedy chodí spávať, aby sa vedeli zariadiť.

tma

V noci, ako to býva zvykom pri zlodejoch, idú vykonať svoju veľkú akciu. Všetko funguje, ako má. Vkradnú sa do domu, nájdu miestnosť, kde sú peniaze ukryté a pri poslednom kroku sa niečo zvrtne.

Starší pán vyzerá navonok ako obyčajný dôchodca, avšak realita je úplne iná a zlodeji až neskoro zistia, že sa ocitli zoči-voči psychopatovi, ktorý ich krok po kroku…

Slovenská kinopremiéra, počas ktorej sa môžeme tešiť na poriadny hororový zážitok, je na programe 25. 08. 2016.

Zdroj: totalfilm.cz

Foto: youtube.com

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Týchto 8 zaujímavosti o filme Vianočný škriatok ťa poriadne prekvapí! Vieš, kto mal pôvodne hrať elfa Buddyho?!
Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*