fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Jennifer Aniston sa na materstvo necíti: Ktoré slávne ženy sa nestali matkami?

Rodina je základ. Aspoň takýto názor je v spoločnosti zaužívaný už od samotného počiatku. Tieto slávne ženy sa rozhodli, že deti mať nebudú. O koho presne ide?

Máte tip? napíšte nám mailom

Silný materinský inštinkt nezlákal mnohé slávne ženy. Medzi ne patrí i Kylie Minogue, ktorá sa priznala, že deti mať nemôže aj z dôvodu, že prekonala rakovinu prsníka. Speváčka sa k tejto situácii vyjadrila nasledovne: „Veľakrát sa zamýšľam nad tým, aké by to bolo pozerať sa do detských očí. Ale váš osud je váš osud. Je vysoká pravdepodobnosť, že ak niekoho ešte stretnem, tak bude mať vlastné deti. Aspoň budem teda nevlastnou mamou.” 

Medzi populárne ženy, ktoré sa nestali matkami patrí aj herečka Jennifer Aniston, ktorá neporodila potomka svojmu expartnerovi Bradovi Pittovi ani Justinovi Therouxovi. Vyjadrila sa, že byť matkou u nej nikdy nebolo na prvom mieste a zároveň neznáša, keď je na ženy spoločnosťou vyvíjaný takýto tlak. Ohľadom materstva tvrdí nasledovné: „Snažia sa nás presvedčiť, že sme ako ženy zlyhali, ak sme sa nestali matkami. Možno nemáte dieťa, ktoré by vyšlo z vašej vagíny, ale to neznamená, že sa nemôžete materinsky o niekoho starať – o psov, priateľov, deti vašich priateľov,“ odcitoval herečku portál Closerweekly.com.

Prečítajte si tiež:
5 skvelých hier pre Váš android smartfón

Ktorá je ďalšia?

Trojicu populárnych žien, ktoré nemajú deti uzatvára aj krásna herečka Cameron Diaz. V súčasnosti je vydatá za hudobníka Benjiho Maddena. A mať dieťa sa im zatiaľ nepodarilo. V médiách sa tiež objavila informácia, že spoločne už riešia možnosti adopcie. Údajne má herečka z toho stavy frustrácie, pretože sa s manželom niekoľkokrát pokúsili o umelé oplodnenie, ktoré im nevyšlo.

Reneé Zellweger, ktorá bola hviezdou filmov o Bridget Jonesovej sa materstvo tiež vyhlo. Herečka tvrdila, že byť matkou nie je pre ňu priorita. O tomto stave tvrdí, že nepotrebuje dieťa k tomu, aby sa cítila šťastne. Avšak v treťom filme, kde si vyskúšala rolu matky, pre médiá uviedla, žeby si to predsa len vedela predstaviť. Avšak, k tomu nedošlo.

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií