fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Priznal, že sa kvôli Rowlingovej cítil zle. Johnny Depp prerušil mlčanie

Máte tip? napíšte nám mailom

Johnny Depp sa v Rumovom denníku z roku 2011 spoznal s herečkou Amber Heard. Vzťah však neskôr sprevádzal škandál, ktorý takmer položil na kolená jeho kariéru.

Je najpreplácanejším hercom a filmy, v ktorých dnes hrá, nedokážu zarobiť, píše časopis Forbers. Jeho honorár sa však nemení.

Jeden z najpopulárnejších hercov súčasnosti navyše prerušil mlčanie a v rozhovore pre Entertainment Weekly priznal, že sa “cítil zle” kvôli J. K. Rowlingovej, ktorá sa mu ani v ťažkých chvíľach neobrátila chrbtom a dokonca predložila prehlásenie.

Deppa v ňom otvorene podporuje.

Spisovateľka súhlasila s obsadením 55-ročného Američana do projektu Fantastické zvery a ich výskyt, na čo spoločnosť po prevalení škandálu okolo domáceho násilia, ktoré malo súvisieť s jeho bývalou ženou a herečkou Amber Heard, patrične reagovala.

„Budem k vám úprimný, necítil som sa príjemne. J. K. musela riešiť všetky tie veci, ktoré súviseli s mojimi problémami,“ hovorí herec.

Johnny Depp sa v Rumovom denníku z roku 2011 spoznal s herečkou Amber Heard. Zdroj: OUTNOW

Depp zároveň podotkol, že autorke Harryho Pottera preukázal dôkazy, ktoré potvrdzujú, že bol falošne obvinený z domáceho násilia.

Pokračovanie známej značky pokračuje pod názvom Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny a na plátna slovenských kín ju uvedie distribučná spoločnosť Continental už 15. novembra.

Prečítajte si tiež:
NICKI BLAMÁŽ - mohlo to byť aj horšie. Mohli ho napríklad nezrušiť! Tieto MEME Nicki Minaj valcujú internet

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií