Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Na sídlisko Nad jazerom zavítali Košické Benátky, predstavilo sa 16 vlastnoručne vyrobených lodí (video+foto)

Bodku za tohtoročnými Košickými Benátkami dala ohňová šou.

4.5.2024 (SITA.sk) – Na košické sídlisko Nad jazerom opäť zavítali Košické Benátky. Na súťažnej prehliadke vlastnoručne vyrobených plavidiel sa tento rok predviedlo 16 lodí.

Svoje zastúpenie mali napríklad spoločnosti U. S. Steel Košice či Ryba Košice, ale i viaceré mestské časti Košíc, medzi nimi sídlisko KVP, sídlisko Dargovských hrdinov, mestská časť Juh, Luník IX., ale aj mestská časť Nad jazerom, ktorá bola spoluorganizátorom podujatia. Medzi súťažiacimi bolo možné nájsť aj Správu mestskej zelene, ZOO Košice či Mestské lesy Košice.

„Prvé miesto v súťažnej prehliadke napokon získal Detský domov Podolínec, druhé patrilo Základnej škole Hroncova a s bronzovou medailou odchádzalo Centrum voľného času na Orgovánovej ulici,“ uviedlo mesto Košice. Bodku za tohtoročnými Košickými Benátkami dala ohňová šou.

https://cdnv.sita.sk/sites/34/2024/05/vid20240503201237.mp4

Viac k témam: Lode, Súťaž
Zdroj: SITA.sk – Na sídlisko Nad jazerom zavítali Košické Benátky, predstavilo sa 16 vlastnoručne vyrobených lodí (video+foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií