Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Progresívne Slovensko si zvolilo nových podpredsedov a podpredsedníčky, nastali dve zmeny (video)

Podpredsedníčkami dosiaľ boli Irena Biháriová a Lucia Plaváková.

4.5.2024 (SITA.sk) – Novými podpredsedami a podpredsedníčkami hnutia Progresívne SlovenskoZora Jaurová, Simona Petrík, Tomáš Valášek, Michal Truban a Ivan Štefunko.

Na tlačovej besede v rámci snemu hnutia v Košiciach to uviedol predseda politického subjektu Michal Šimečka. Ten bol na sneme opätovne zvolený za predsedu, bol jediným kandidátom na tento post.

„Je to rozhodnutie snemu,“ okomentoval Šimečka to, že na podpredsedníckych miestach nastali dve zmeny. Podpredsedníčkami dosiaľ boli Irena Biháriová a Lucia Plaváková.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Zdôraznil, že v hnutí nikto „nie je prilepený na stoličke“, poukázal pritom na pomerne časté zmeny v predsedníctve v histórii hnutia. Zdôraznil tiež, že napriek personálnym zmenám ostávajú hodnoty a postoje hnutia rovnaké.

Viac k témam: snem strany Progresívne Slovensko
Zdroj: SITA.sk – Progresívne Slovensko si zvolilo nových podpredsedov a podpredsedníčky, nastali dve zmeny (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií