fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

NECHUTNÝ PRÍPAD KANIBALIZMU: Matka objavila syna, ako pojedá telo malého chlapca

Prípad, ktorý by mohol byť predlohou hororu…

V indickom štáte Uttarpradéš sa odohral poriadne desivý prípad. Matka totiž našla svojho syna – kanibala, ako pojedá telesné pozostatky len 7-ročného chlapca, ktorého predtým zabil. Sfetovaný 20-ročný Nazim Miyan vylákal chlapca od skupinky kamarátov a vo chvíli, keď sa nik nedíval, naňho zaútočil a zabil ho. Následne mu odrezal hlavu a končatiny.

snimka1112

Kanibal doma neskôr chlapcove ostatky pojedal a práve vtedy ho prichytila jeho matka. Tá ihneď privolala políciu, ktorá beštiálneho narkomana zatkla a obvinila z únosu a následnej vraždy. Počas výsluchu vravel z cesty, pretože bol pod vplyvom drog, neskôr sa však k činu priznal.

snimka1113

Matka kanibala sa po otrasnom zážitku psychicky zrútila, pretože vedela, že jej syn berie drogy, no vôbec nepomyslela na to, žeby mohol kanibalistické chúťky.

Zdroj: Metro

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií