fbpx
NECHUTNÝ PRÍPAD KANIBALIZMU: Matka objavila syna, ako pojedá telo malého chlapca

NECHUTNÝ PRÍPAD KANIBALIZMU: Matka objavila syna, ako pojedá telo malého chlapca

Prípad, ktorý by mohol byť predlohou hororu…

V indickom štáte Uttarpradéš sa odohral poriadne desivý prípad. Matka totiž našla svojho syna – kanibala, ako pojedá telesné pozostatky len 7-ročného chlapca, ktorého predtým zabil. Sfetovaný 20-ročný Nazim Miyan vylákal chlapca od skupinky kamarátov a vo chvíli, keď sa nik nedíval, naňho zaútočil a zabil ho. Následne mu odrezal hlavu a končatiny.

snimka1112

Kanibal doma neskôr chlapcove ostatky pojedal a práve vtedy ho prichytila jeho matka. Tá ihneď privolala políciu, ktorá beštiálneho narkomana zatkla a obvinila z únosu a následnej vraždy. Počas výsluchu vravel z cesty, pretože bol pod vplyvom drog, neskôr sa však k činu priznal.

snimka1113

Matka kanibala sa po otrasnom zážitku psychicky zrútila, pretože vedela, že jej syn berie drogy, no vôbec nepomyslela na to, žeby mohol kanibalistické chúťky.

Zdroj: Metro

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Známy slovenský raper nahral novinku, v ktorej sa vyjadril k aktuálnej situácii u nás. Lepšie to dať ani nemohol!
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.