fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Karanténa sa musí dodržiavať! Muž venčí psa pomocou drona

Ľudská kreativita nemá hraníc. Neupadá ani počas karantény, práve naopak. Nudiace sa bunky vymýšľajú spôsoby, ako sa zabaviť. Tento muž použil na venčenie psa dron.

Máte tip? napíšte nám mailom

Majitelia štvornohých miláčikov prechádzajú v týchto dňoch veľkou dilemou. Psy sa venčiť musia, avšak vonku číha nebezpečenstvo. Stačí sa dotknúť nesprávnej kľučky a môžete dostať koronavírus. Aj na Cypre je situácia čoraz vážnejšia. Vírusom COVID-19 sa tu už nakazilo 84 ľudí, jeden muž umrel. Vláda vyzýva, aby sa ľudia, ktorí môžu, izolovali. Ako však v tejto situácii venčiť psov? Jednoducho, použite dron!

Dron venčí psa

Majiteľ bieleho psíka Vakis Demetriou je v podobnej situácii, ako mnohí iní majitelia psov. Cyperčan je v karanténe, ale jeho pes potrebuje vyvenčiť. Rozhodol sa, že nebude nič riskovať a svojho psa bude venčiť pomocou dronu. Z tejto akcie zverejnil na svojom facebooku 18. marca aj video. To sa stretlo s veľkým úspechom. V tejto chvíli ho zdieľalo už viac než 41-tisíc ľudí.

„Piaty deň karantény. Ostaňte doma, v bezpečí, ale nezabúdajte na šťastie svojich psov,“ píše Vakis v komentári.

Vakis Demetriou má šťastie, jeho psík je len o trochu väčší než priemerný kabelkový pes. S obrovským vlčiakom či labradorom by sa mu tento experiment asi veľmi nepodaril. V každom prípade pre majiteľov psov to môže byť riešením. Je však nutné, aby boli v ovládaní dronu skutočnými majstrami, aby svojmu miláčikovi neublížili.

Prečítajte si tiež:
Novorodenec z Británie je nakazený koronavírusom: Ide o prvý prípad

Návrat do budúcnosti to predpovedal!

Mnohí ľudia, ktorí Vakisovo video videli, si spomenuli na legendárny film Návrat do budúcnosti. Práve v tejto scifi komédii sa už vyskytol veľmi podobný spôsob venčenia psa. Na obojku psa je aj tu upevnený dron. Tvorcovia filmu tak dnešnú situáciu predpovedali pred 35 rokmi. Nie je to jediný vynález, ktorý dokázali tvorcovia kultového filmu predpovedať. Vo filme postavy platia pomocou telefónov a tabletov, odomkýnajú si domy pomocou odtlačkov prstov a množstvo iných drobností.

Mnohí ľudia muža kritizujú, považujú takéto venčenie psa za týranie zvierat. Čo si o počine Cyperčana myslíte vy? Je jeho nápad použiteľný, alebo je to len video, ktoré urobil, aby vzbudilo pozornosť na sociálnych sieťach?

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Facebook Unilad Money

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií