Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pre fanúšikov filmu Návrat do budúcnosti je dnešok magický. Dnes je budúcnosť!

Marty McFly, hrdina z filmu Návrat do Budúcnosti prišiel do budúcnosti druhý krát práve 21. 10. 2015.

Trilógia Návrat do Budúcnosti  (1985) ukazovala svet, ako by mohol vyzerať práve v roku 2015 a práve 21. 10. Tvorcovia v ňom ukázali svoju predstavu o svete o niekoľko desiatok rokov neskôr. Na snímkach je vidieť napríklad tablety či 3D filmy, ktoré sa naozaj za tie roky stali realitou. 

V niektorých častiach sveta tento deň oslavujú

Napríklad v meste Reston si zmysleli, že názov mesta na pár dní premenujú na fiktívne mestečko Hill Valley.

Fanúšikovia už pred časom vytvorili niekoľko skupín a stránok na sociálnych sieťach, aby si pripomenuli práve tento deň. Melbourne Symphony Orchestra ponúkne napríklad koncerty pôvodnej hudby. No a v spojených štátoch uvedú v tento deň do života dokument Back in Time, ktorý nám zobrazí práve snímky a informácie o nakrúcaní tejto trilógie.

Film získal Oscara za špeciálne efekty a neodmysliteľnou súčasťou filmu je aj pieseň The Power of Love.  Réžiu všetkých troch častí mal na starosti Robert Zemeckis.

Aj takéto videá zaplavili youtube „DNES JE BUDÚCNOSŤ!“

 

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií