fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pre fanúšikov filmu Návrat do budúcnosti je dnešok magický. Dnes je budúcnosť!

Máte tip? napíšte nám mailom

Marty McFly, hrdina z filmu Návrat do Budúcnosti prišiel do budúcnosti druhý krát práve 21. 10. 2015.

Trilógia Návrat do Budúcnosti  (1985) ukazovala svet, ako by mohol vyzerať práve v roku 2015 a práve 21. 10. Tvorcovia v ňom ukázali svoju predstavu o svete o niekoľko desiatok rokov neskôr. Na snímkach je vidieť napríklad tablety či 3D filmy, ktoré sa naozaj za tie roky stali realitou. 

V niektorých častiach sveta tento deň oslavujú

Napríklad v meste Reston si zmysleli, že názov mesta na pár dní premenujú na fiktívne mestečko Hill Valley.

Fanúšikovia už pred časom vytvorili niekoľko skupín a stránok na sociálnych sieťach, aby si pripomenuli práve tento deň. Melbourne Symphony Orchestra ponúkne napríklad koncerty pôvodnej hudby. No a v spojených štátoch uvedú v tento deň do života dokument Back in Time, ktorý nám zobrazí práve snímky a informácie o nakrúcaní tejto trilógie.

Film získal Oscara za špeciálne efekty a neodmysliteľnou súčasťou filmu je aj pieseň The Power of Love.  Réžiu všetkých troch častí mal na starosti Robert Zemeckis.

Aj takéto videá zaplavili youtube “DNES JE BUDÚCNOSŤ!”

 

Prečítajte si tiež:
Raňajky u Tiffanyho alebo u Simpsonovcov? Kuchyňa ako z animovaného seriálu!
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií