fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Každý, kto má iný názor ako Zelenskyj, je zločinec. Reaguje Fico na zaradenie do čierneho zoznamu

Robert Fico okrem iného povedal, že nie je ani na strane USA, ani Ukrajiny, či Ruska, ale na strane Slovenska, zdravého rozumu a pravdy.

Máte tip? napíšte nám mailom

26.7.2022 (Webnoviny.sk) – Bývalý premiér a predseda strany Smer-SD Robert Fico na sociálnej sieti zareagoval na jeho zaradenie na ukrajinský čierny zoznam. Nachádzajú sa na ňom osoby, ktoré propagujú názory súvisiace s ruskou propagandou.

Viac o téme: Vojna na Ukrajine

Zaradilo ho tam Centrum boja proti dezinformáciám, pracovný orgán ukrajinskej Rady národnej bezpečnosti a obrany. Okrem neho bol na zoznam z vyšehradského regiónu zaradený iba poľský historik Tomasz Jankowski. Informovala o tom redaktorka Lucia Yar z euractiv.sk.

„Ukrajinský úrad pre dezinformácie ma vyhlásil za dezinformátora, lebo mám na rozdiel od slovenskej vlády iný názor na vojnu na Ukrajine. Presnejšie povedané, každý, kto má iný názor ako ukrajinský prezident, je zločinec. Taká je liberálna demokracia, aj na Slovensku. Keď máte iný názor, najskôr sa vás snažia umlčať mediálne a kompromitovať, keď to nefunguje, tak vás zatvoria,” vyhlásil šéf strany Smer-SD.

Podľa jeho slov na Ukrajine je vojna medzi USA a Ruskom, pričom Ukrajina je pod absolútnou kontrolou USA. „O tejto vojne Ukrajina, USA, Rusko, EÚ a osobitne slovenské médiá a vládni politici povedali toľko nepravdivých informácií, že z nej z pohľadu objektivity urobili jednu z najnedôveryhodnejších svetových udalostí. Nie som ani na strane USA, ani na Ukrajiny, či Ruska, som na strane Slovenska, zdravého rozumu a pravdy,” dodal Fico.

Prečítajte si tiež:
Televízne spravodajstvo RTVS označili diváci opäť za najobjektívnejšie

Viac k témam: Dezinformácie, Predseda strany Smer-SD, rusko-ukrajinský konflikt
Zdroj: Webnoviny.sk – Každý, kto má iný názor ako Zelenskyj, je zločinec. Reaguje Fico na zaradenie do čierneho zoznamu © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií