fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Kontroverznú hviezdu Andrewa Tatea zadržali pre podozrenie z obchodovania s ľuďmi a sexuálneho zneužívania

Bývalý profesionálny kickboxer Andrew Tate bol údajne členom organizovanej zločineckej skupiny.

Máte tip? napíšte nám mailom

30.12.2022 (Webnoviny.sk) – Kontroverznú postavu sociálnych médií a bývalého profesionálneho kickboxera Andrewa Tatea vo štvrtok zadržali v Rumunsku v súvislosti s obvineniami z obchodovania s ľuďmi a znásilnenia. Informovali o tom miestne médiá.

Obchodovanie s ľuďmi

Tatea, ktorý je britsko-americkým občanom a pred časom si vyslúžil zákaz od viacerých internetových platforiem pre jeho mizogýnne názory a nenávistné prejavy, údajne zatkli spolu s jeho bratom Tristanom v župe Ilfov, severne od rumunského hlavného mesta Bukurešť.

Rumunská agentúra, ktorá sa venuje vyšetrovaniu organizovaného zločinu (DIICOT), uviedla v stanovisku, že zadržala štyroch podozrivých – dvoch britských a dvoch rumunských občanov, pre obvinenia z účasti v organizovanej zločineckej skupine, obchodovania s ľuďmi a znásilnení.

Skupina ženy sexuálne zneužívala

Britskí občania podľa DIICOT lákali ženy, ktoré následne podrobovali „fyzickému násiliu a psychickému nátlaku“, sexuálne ich zneužívala skupina členov a nútili ich účinkovať v pornografii s cieľom získať „významný finančný prospech“.

DIICOT identifikoval šesť ľudí sexuálne zneužitých touto organizovanou skupinou a podozrivých zadržali na 24 hodín. V súvislosti s prípadom vykonali vo štvrtok razie v piatich domoch.

Viac k témam: Násilný trestný čin, Obchodovanie s ľuďmi, Sexuálne zneužívanie, Zatknutie
Zdroj: Webnoviny.sk – Kontroverznú hviezdu Andrewa Tatea zadržali pre podozrenie z obchodovania s ľuďmi a sexuálneho zneužívania © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Británia pošle na Ukrajinu ďalšie raketové systémy. Vojakom poskytnú aj školenie, ako sofistikovanú techniku používať
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií