fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Krása ženy je o niečom úplne inom..

Máte tip? napíšte nám mailom

Stačí sa pozrieť okolo seba, a uvidíš zástup dokonalých žien. Všetko, čo majú na sebe je takmer perfektné, na niečo „malé“ však po ceste za dokonalosťou zabudli.

Sme rozdielne, a predsa tak veľmi podobné. Najlepšie je nesúdiť nikoho, a nič. Nevieme, čo sa skrýva za tým dokonalým úsmevom, za perfektným partnerom, za tou bezchybnou krásou. Napriek tomu je takmer nemožné nevšimnúť si kam sme ako ľudstvo zašli, a kráčať neprestávame.

Patrí medzi najkrajšie kamarátky, ktoré mám. Na jej tele by ste len ťažko hľadali niečo, čo nie je dokonalé. Vždy dôkladne namaľovaná, veľké pery, dlhé tmavé vlasy, krásne prsia, dlhé nohy, a štíhla postava. To je ona. Stretli sme sa, a v priebehu hodiny prebrali takmer všetko. Ku koncu sa mi prestala pozerať do očí. Hovorila o tom, čo všetko ju stálo aby vyzerala tak, ako vyzerá dnes. Plastické operácie, hodiny vo fitku, obmedzenie stravy na minimum, nedostatok energie, nízka hladina cukru, unavená, a nešťastná 24/7. Nikdy by ťa to však pri pohľade na ňu nenapadlo. Tak nejak žiarila, ale ako som nedávno zistila, len na oko.

Prečítajte si tiež:
Vydržať jeden celý deň bez technológií? Dokážeš to?

„Možno by som mala niečo zmeniť, ale mám pocit, že všetko nedokonalé som už upravila. Napriek tomu nie som pre mužov dostatočne dobrá. Hovoria, že som krásna, ale čo z toho, keď nemám človeka, ktorý by ma miloval? Akceptoval? Chcela by som vyzerať ako,.. Možno potom by zostali. Bola by som iná, potrebujem zmenu. Vieš, časť tých úprav som si dala spraviť hlavne kvôli nemu, a tiež som si myslela, že sa budem cítiť lepšie..

Najskôr som bola prekvapená, že to hovorí práve ona. Tá na prvý pohľad krásna, sebavedomá žena. Potom mi jej prišlo ľúto. Keď som jej povedala, že operácie, a hry na dokonalosť nepotrebuje, povedala, že v dnešnej dobe je to bežná vec, a ak môže vyzerať dobre, tak prečo nie?

Krása ženy, nie je v tom, čo si nechá spraviť, čo si vylepší, zmení, či upraví. Je o tom, čím naozaj je. Hoci svet predbehol všetky „staré hodnoty,“ napriek tomu nezmizli. Sú aktuálne, možno pre dnešok nezaujímavé, ale napriek tomu dôležité. Všetko je to o jej pohľade, zdravom sebavedomí, akceptovaní toho, čím je. Vo vedomí, že nepotrebuje aby ju niekto zachraňoval, aby pri nej niekto za každú cenu stál. Dokáže fungovať sama, a miluje tak, ako druhá strana. Ona sa neprosí, nerobí scény, nemení. Len je. Taká perfektne nedokonalá aká len môže byť. Hoci vie, že sú okolo krajšie, nemá potrebu sa na nich podobať, meniť, či sťažovať. Vie kto je. Taká krása zostane navždy, a milovať takú ženu je jednoducho prirodzené. Ona miluje seba, a na tom to celé stojí, a padá..

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií