fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Hviezda Twilight ságy, Kristen Stewart, sa pustila do Trumpa! A to nie je všetko

Máte tip? napíšte nám mailom

Kristen Stewart si po tomto zamiluješ!

Mladá herečka, ktorá sa preslávila predovšetkým svojim účinkovaním v Twilight ságe, je mnohými milovaná i nenávidená. Dalo by sa povedať, že do druhej kategórii ľudí spadá i súčasný americký prezident, Donald Trump. Ten sa o nej v minulosti vyjadroval nie veľmi pozitívne a tak sa kráska, ktorá bola hosťom v populárnej Saturday Night Live show, rozhodla, že mu to poriadne natrie.

Celé to začalo už v roku 2012, kedy sa Kristen Stewart rozišla s Robertom Pattisonom, s ktorým tvorila pár aj v spomínanej ságe. Donald Trump mal vtedy potrebu sa k tejto téme vyjadriť a tak na svoj Tweeter napísal tweet: „Robert Pattison by nemal dať Kristen ďalšiu šancu, podvádzala ho ako psa a spravila by to opäť, veď uvidíte. On si zaslúži omnoho viac.“

Týmto tweetom to však neskončilo. Trump sa o Kristen rozpísal celkovo až 11-krát. O čo v tom čase multimilionárovi išlo, ťažko povedať, no herečka má svoju teóriu, ktorú neváhala povedať pred kamerami: „Nemyslím si, že ma nenávidel, skôr si myslím, že do Roberta zamiloval. Pokiaľ ma ale skutočne nemal rád, teraz ma bude nenávidieť, pretože zlato, som úplná lesbička.“ Rázom tak označila prezidenta, ktorý je odporcom LGBT za homosexuála (alebo minimálne bisexuála) a pred verejnosťou tak “spáchala” coming out. Za svoj monológ si vyslúžila podporu a obdiv nielen verejnosti ale aj médií.

Prečítajte si tiež:
Matka, ktorej dieťa umrelo v aute na prehriatie organizmu sa sťažovala. Prokurátor sťažnosť zamietol

Kristen momentálne tvorí pár s modelkou Stellou Maxwell. V minulosti randila i s mužmi, no častejšie ju bolo vidieť po boku žien. Na základe toho sa o nej zvyklo hovoriť ako o bisexuálke, no v sobotu vyšla s farbou von a k svojej homosexuálnej orientácii sa otvorene priznala.

 

Zdroj: mirror.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií