fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

LeasePlan podporuje prvú ligu slovenského futbalu

Popredný líder na trhu mobility, spoločnosť LeasePlan Slovakia, sa stala hrdým partnerom Únie ligových klubov (ÚLK).

Máte tip? napíšte nám mailom

20.7.2022 (Webnoviny.sk) – Popredný líder na trhu mobility, spoločnosť LeasePlan Slovakia, sa stala hrdým partnerom Únie ligových klubov (ÚLK). LeasePlan dlhodobo podporuje slovenský futbal a teší sa, že tak prispieva k rozvoju najpopulárnejšieho športu u nás. Zástupcom ÚLK, ktorá je riadiacou organizáciou najvyššej futbalovej súťaže na Slovensku – Fortuna ligy, odovzdal LeasePlan 8 vozidiel Toyota Corolla Touring Sport.

“Máme radosť, že sme súčasťou úspechu našich športovcov. V LeasePlane sme presvedčení, že futbalisti si zaslúžia profesionálnu podporu a veríme, že aj s našou pomocou sa bude Únii ligových klubov dariť organizovať Fortuna ligu na čoraz lepšej úrovni, čo určite ocenia aj fanúšikovia slovenského futbalu. Takéto partnerstvo uzatvárame vždy s nadšením, pretože sa medzi verných futbalových fanúšikov radíme aj my,” povedal Matej Jurčo, obchodný riaditeľ zo spoločnosti LeasePlan.

“Spojenie s LeasePlan vnímame ako dobrý, strategický krok. Veríme, že naše partnerstvo bude v budúcnosti ešte silnejšie, produktovo i marketingovo a že si vzájomne pomôžeme,” povedal výkonný riaditeľ ÚLK Michal Mertinyák.

LeasePlan podporuje okrem ÚLK aj Slovenský futbalový zväz a futbalové kluby AS Trenčín a FC DAC 1904 Dunajská Streda.

Prečítajte si tiež:
Podujatie Literárny Zvolen sa otvorí verejnosti, ponúkne besedy i koncert

Viac o spoločnosti LeasePlan

LeasePlan je svetovým lídrom operatívneho lízingu so správou približne 1,9 milióna vozidiel vo viac ako 29 krajinách. Pre svojich klientov zabezpečuje nákup, financovanie a údržbu nových vozidiel a zároveň pre nich poskytuje komplexné služby počas trvania leasingových zmlúv so štandardnou dĺžkou tri až štyri roky. Spoločnosť sa zaviazala prevziať vedúcu úlohu pri prechode na mobilitu s nulovými emisiami a stanovila si ambiciózny cieľ s dosiahnutím nulových emisií z celého vozového parku poskytovaného klientom do roku 2030. Poslaním LeasePlan je sledovať a vytvárať trendy, ktorými sa uberá udržateľná mobilita, aby sa naši zákazníci mohli sústrediť na rast svojho podnikania. Darí sa nám to aj vďaka viac ako 50-ročným skúsenostiam. leaseplan.sk, leaseplandrive.sk

Informačný servis

Viac k témam: Futbal, PR, prvá liga slovenského futbalu, Šport
Zdroj: Webnoviny.sk – LeasePlan podporuje prvú ligu slovenského futbalu © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií