fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Lilipután si myslel, že sa išiel modliť do Mekky. Ani len netušil, že bol prihlásený na…

Máte tip? napíšte nám mailom
Letná bláznivá komédia prichádza do kín. Konkrétne sa môžeme tešiť na film “Pattaya: Zábava v Thajsku s liliputánom”, pri ktorej sa nudiť určite nebudeme.

Dvaja kamaráti Francky a Krimo sa rozhodli, že si chcú splniť sny a odídu na pláž do Thajska, kde majú naplánované začať nový život. Ako to už býva, na cestu nemajú peniaze, a tak sa rozhodnú, že oslovia svojho blízkeho kamaráta, ktorý je, mimochodom, lilipután. Povedia mu, že sa pôjde modliť do Mekky.

Avšak, to je len zámienka. Oni však nič netušiaceho nízkeho chlapíka prihlásili na majstrovstvá sveta liliputánov v thaiboxe. Počítajú s tým, že ich vyhrá a získa pre nich vytúžené peniaze na to, aby si mohli začať plniť svoje sny.

Všetko by bolo ideálne, no ako to už vo všetkých komédiách býva, na ceste ich čaká množstvo prekvapení. Veď zobudiť sa ráno pri opici nie je žiadna sranda. A nie nemyslíme tú opicu po ťažko prepitej noci :).

Film režíroval Franck Gastambide, ktorý je aj autorom scenáru. Postavu Franckyho si aj zahrá samotný režisér celého diela Gastambide. A v role jeho kamaráta Krima sa predstaví Malik Bentalha. Meno vtipného liliputána je Anour Toubali.

Takto vyzerá trailer. Slovenská kinopremiéra ešte nie je naplánovaná.

Zdroj: totalfilm.cz

Prečítajte si tiež:
Lego príbeh 2 alebo Ako si vycvičiť draka 3. Rozprávkový február v kinách

Foto: youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií