fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Lipšic prirovnal útoky na špeciálnu prokuratúru a políciu k ruskej propagande, cieľom je vraj vyvolať zmätok

Špeciálny prokurátor Daniel Lipšic skonštatoval, že spochybňovanie vyšetrovaní medializovaných káuz je podobné ruskej propagande.

Máte tip? napíšte nám mailom

8.4.2022 (Webnoviny.sk) – Účelom útokov na činnosť Úradu špeciálnej prokuratúry a Národnej kriminálnej agentúry je podobne ako pri ruskej propagande vyvolať zmätok. V relácii Braňo Závodský naživo rádia Expres to skonštatoval špeciálny prokurátor Daniel Lipšic.

„Cieľom tých útokov na nás nie je, aby ľudia uverili tomu, že my stíhame nevinné osoby, a že bývalí politici, oligarchovia, sudcovia, ktorých stíhame, sú nevinní,” povedal Lipšic s tým, že tomuto verí málokto.

Cieľom je však podľa neho to, aby ľudia neverili ničomu. Tak ako pri ruskej propagande ide podľa Lipšica pri spochybňovaní vyšetrovaní medializovaných káuz o to, zahmliť stav, aby ľudia nevedeli, kde je pravda.

„A preto sa snažíme pokojne, vecne a zdržanlivo reagovať, aj keď tie útoky na nás nie sú ani vecné ani zdržanlivé,” dodal Lipšic.

Zdroj: Webnoviny.sk – Lipšic prirovnal útoky na špeciálnu prokuratúru a políciu k ruskej propagande, cieľom je vraj vyvolať zmätok © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií