fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladíkovi sa stala osudnou krádež elektrických káblov, pri páde zo strechy si zlomil väzy a na mieste zomrel

Po zásahu elektrinou prepadol cez zábradlie a spadol tak nešťastne, že si zlomil väzy.

Máte tip? napíšte nám mailom

19.5.2022 (Webnoviny.sk) – Pri krádeži káblov na bývalom družstve v obci Bučany v okrese Trnava prišiel v stredu podvečer o život 19-ročný muž. Vyliezol na strechu jednej z maštalí, asi do výšky dvoch metrov, kde sa za pomoci klieští chcel zmocniť elektrických káblov.

Ako informovala trnavská polícia, káble boli stále pod prúdom. Mladík po zásahu elektrinou prepadol cez zábradlie a skončil na zemi. Padol tak nešťastne, že si zlomil väzy.

Aj napriek rýchlemu zásahu posádky RZP vážnym zraneniam na mieste podľahol. Tragédia sa podľa polície odohrala pred očami jeho mladšieho brata.

Polícia na miesto prizvala aj elektrikára, ktorý musel miesto udalosti zabezpečiť. Policajti potom vykonali obhliadku miesta činu a vyrozumeli matku.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: Krádež, Úmrtie
Zdroj: Webnoviny.sk – Mladíkovi sa stala osudnou krádež elektrických káblov, pri páde zo strechy si zlomil väzy a na mieste zomrel © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií