fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Medvedík čistotný chcel zjesť mužovi mango. Ten ho polial benzínom a podpálil

Máte tip? napíšte nám mailom

Medvedík čistotný prišiel o život po tom, ako chcel zjesť mango 88-ročnému dôchodcovi. Ten ho za to upálil.

V floridskom Palm Bay sa odohral poriadne bizarný prípad. Medvedík čistotný sa tu prikradol k jednému z domov a ukradol dôchodcovi mango. 88-ročný Ezra James mal obavy, že zviera, ktoré mu odcudzilo ovocie ho nakazí besnotou a preto sa rozhodol pre radikálny čin. Namiesto toho, aby živočícha odplašil, sa ho rozhodol chytiť do kovovej klietky a následne poliať benzínom a podpáliť.

Keď si ohavný čin všimla jedna z Ezrových susediek, okamžite privolala mužov zákona. Tí po príchode na miesto činu museli horiace zviera zastreliť, aby sa zbytočne netrápilo ešte viac. Dôchodca za svoje chladnokrvné konanie putoval za mreže, no po zaplatení kaucie vo výške viac než 1 700 eur ho prepustili na slobodu.

Dôchodca adresoval susedke, ktorá privolala políciu niekoľko nelichotivých slov a zároveň dodal, že sa nemá prečo ospravedlňovať, pretože je len a len jeho vec, čo robí a ostatní sa do toho nemajú čo starať.

Prečítajte si tiež:
Toto sú NAJKRAJŠIE VETERÁNY SVETA: Keď ich uvidíš, nebudeš vedieť, v ktorom sa chceš povoziť skôr

 

 

Foto: https://twitter.com/WBRZ/status/1031500955576094720

Zdroj: http://www.wbrz.com/news/police-florida-man-88-burns-raccoon-over-eating-mangoes

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií