fbpx
Messenger od Facebooku dostane automaticky hrajúce reklamy. Tie sa budú objavovať pomedzi správy od vašich priateľov

Messenger od Facebooku dostane automaticky hrajúce reklamy. Tie sa budú objavovať pomedzi správy od vašich priateľov

Messenger prichádza s novinkou, ktorá vám zrejme pekne polezie na nervy…

Spoločnosť Facebook zbožňuje svojim užívateľom podsúvať reklamy a najnovšie sa chystá vopchať automaticky hrajúce reklamy aj do Messengeru, ktorý by mal slúžiť predovšetkým na komunikáciu s ľuďmi. Teraz by sa však pomedzi správy od vašich priateľov mali objavovať i otravné reklamy.

Síce nejde o prvé a jediné reklamy, ktoré sa v chatovacej aplikácií objavia, nakoľko tie statické tam už boli pridané približne pred rokom, no automatický hrajúce videoreklamy, na ktoré sa zrejme nebude mať chuť pozerať nikto, nie sú vôbec pozitívnou informáciou.

Proti týmto reklamám sa nebude dať bojovať nijakým spôsobom a jednoducho si ich budete musieť pozrieť, či chcete alebo nie. Jedinú možnosť, ktorú od Facebooku užívatelia dostanú je možnosť vyhrať sa s nastaveniami tak, aby sa im zobrazovali reklamy na produkty, o ktoré majú aspoň aký-taký záujem.

Tieto automatické videoreklamy sa začali objavovať už minulý pondelok u malej skupinky používateľov. Postupne sa však majú rozšíriť a mal by ich vidieť každý.

 

 

 

Zdroj: Recode

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Instagram hľadí na fotky, kde vidieť bradavky dvojako. Spustila sa kampaň, ktorá to má zmeniť!
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.