fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Messenger od Facebooku dostane automaticky hrajúce reklamy. Tie sa budú objavovať pomedzi správy od vašich priateľov

Máte tip? napíšte nám mailom

Messenger prichádza s novinkou, ktorá vám zrejme pekne polezie na nervy…

Spoločnosť Facebook zbožňuje svojim užívateľom podsúvať reklamy a najnovšie sa chystá vopchať automaticky hrajúce reklamy aj do Messengeru, ktorý by mal slúžiť predovšetkým na komunikáciu s ľuďmi. Teraz by sa však pomedzi správy od vašich priateľov mali objavovať i otravné reklamy.

Síce nejde o prvé a jediné reklamy, ktoré sa v chatovacej aplikácií objavia, nakoľko tie statické tam už boli pridané približne pred rokom, no automatický hrajúce videoreklamy, na ktoré sa zrejme nebude mať chuť pozerať nikto, nie sú vôbec pozitívnou informáciou.

Proti týmto reklamám sa nebude dať bojovať nijakým spôsobom a jednoducho si ich budete musieť pozrieť, či chcete alebo nie. Jedinú možnosť, ktorú od Facebooku užívatelia dostanú je možnosť vyhrať sa s nastaveniami tak, aby sa im zobrazovali reklamy na produkty, o ktoré majú aspoň aký-taký záujem.

Tieto automatické videoreklamy sa začali objavovať už minulý pondelok u malej skupinky používateľov. Postupne sa však majú rozšíriť a mal by ich vidieť každý.

Prečítajte si tiež:
Evs Lok radí : Takto načerpáte nové sily a zrelaxujete sa

 

 

 

Zdroj: Recode

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií