fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Milovníci upírskej Twilight ságy, pozor! Odteraz si budete môcť prenajať dom Belly Swan

Máte tip? napíšte nám mailom

Patríte medzi milovníkov známej upírskej ságy Twilight? Máme pre vás skvelú správu! Onedlho si budete môcť prenajať dom Belly a jej otca Charlieho.

Twilligth prenájom domu - klocher.sk
Zdroj: Instagram @albert.jr.pnw

Pôvabný dom označovaný aj ako Swan House sa nachádza v pokojnej časti centra mesta St. Helens, v štáte Oregon. Skladá sa z 5 spální, prednej terasy, kuchyne a kúpeľne. Prenajať si ho môžete na webovej stránke Airbnb a stať sa aspoň na chvíľku súčasťou upírskej ságy, ktorej hlavnými predstaviteľmi boli Kristen Stewart a Robert Pattinson.

Nezabudnuteľný zážitok

Majitelia domu udržiavajú jeho vzhľad presne tak, sme mohli vidieť vo filmoch. Ich inzerát na Airbnb zožal obrovský úspech a denne láka množstvo fanúšikov tejto upírskej fantasy ságy.

„Vytvorte si fotografie zo všetkých vašich obľúbených scén. Jedzte pri rovnakom stole ako Charlie a Bella,  spite v rovnakej posteli v ktorej spala Bella, vychutnajte si rovnaký výhľad aký mala táto hlavná ženská postava z okna svojej izby.”

https://instagram.com/p/BxDCtFmHhK3/

Rezervácia 8 mesiacov vopred

Za noc v tomto dome, kde sa môže ubytovať až 10 ľudí, zaplatíte 330 dolárov, pričom je potrebné prenajať si ho minimálne na dve noci. Cena prenájmu sa od piatku do nedele zvyšuje o 110 dolárov na noc. Ak sa rozhodnete stráviť na tomto mieste len 1 noc, cena prenájmu je 550 dolárov.

Šťastní majitelia Dean a Amber si ponechali právo odmietnuť akúkoľvek rezerváciu, ktorá nebude vykonaná minimálne 8 mesiacov vopred.

https://instagram.com/p/B1mEW66nW4_/

V noci sa započúvajte do zvukov upírov a vlkov, ktorí vyjú v hustom lese, len pár krokov od domu. O tom, že Twilight je stále populárny svedčí aj množstvo rezervácií, ktoré boli vykonané prostredníctom známej internetovej stránky Airbnb. Niektorí ľudia si dom zarezervovali, aby v ňom strávili svoju svadobnú cestu. Iní prichádzajú z Číny alebo krajín Európy, aby mohli na tomto tajomnom mieste stráviť niekoľko nocí a zažiť to, čo mohli vidieť na televíznych obrazovkách. A kto vie, možno sa čoskoro dočkáme aj prenájmu villy rodiny Cullenovcov.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií