Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Mladý vodič na východe Slovenska neprežil čelnú zrážku s linkovým autobusom (foto)

Prípadné požitie alkoholu u vodiča osobného vozidla budú zisťovať pri pitve.

19.5.2023 (SITA.sk) – Tragicky sa skončila piatková ranná dopravná nehoda medzi obcami Trhovište a Pozdišovce v Michalovskom okrese. Pri čelnej zrážke Škody Superb s linkovým autobusom, v ktorom sa viezlo 11 cestujúcich, zahynul mladý vodič osobného auta.

Ako na sociálnej sieti informovala košická krajská polícia, podľa prvotných zistení sa pri nehode zranili aj dvaja cestujúci. Na miesto boli podľa polície ihneď vyslané všetky záchranné zložky. U vodiča autobusu bola na mieste vykonaná dychová skúška na alkohol s negatívnym výsledkom.

Prípadné požitie alkoholu u vodiča osobného vozidla budú zisťovať pri pitve. Cestu museli po nehode uzavrieť. Bližšie okolnosti, za akých k tejto dopravnej nehode došlo bude predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Viac k témam: Dopravná nehoda, Tragická dopravná nehoda, Zrážka autobusu s autom
Zdroj: SITA.sk – Mladý vodič na východe Slovenska neprežil čelnú zrážku s linkovým autobusom (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií