fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Muž si cez e-Bay kúpil pštrosie vajcia. Netušil však, čo všetko ho čaká

Máte tip? napíšte nám mailom

Pri nákupe na e-Bayi ani len netušil, čo ho čaká.

George Osgood žije na farme a chcel rozšíriť chov sliepok. Aj keď oplodnené vajíčka zvyčajne nakupuje od lokálnych a overených farmárov, tentokrát sa rozhodol, že skúsi nákup cez e-Bay. Počas prezerania tejto stránky však natrafil aj na pštrosie vajcia a práve tie ho zaujali natoľko, že si ich kúpil rovno štyri. Predávajúci ho však upozornil na to, že je len 50 % šanca, že sa z niektorého z vajec vyliahne pštrosíča.

Zdroj: BoredPanda

Nakoniec sa mláďa pštrosa emu vyliahlo iba z jedného vajíčka. Aj to však bolo slabé a z vaječnej škrupiny mu museli pomáhať jeho majitelia. Pštros dostal meno Paul a už o niekoľko dní sa mal podstatne lepšie ako po vyliahnutí.

Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

Po asi šiestich týždňoch však dostal ťažkú bakteriálnu infekciu a zo dňa na deň nebol schopný jesť, piť a ani chodiť. Vďaka rýchlej pomoci veterinára sa však malý bojovník z toho pomaličky dostal a teraz žije na farme šťastný život. Spolu s ostatnými zvieratkami.

Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

V súčasnosti už vyzerá našťastie takto:

Prečítajte si tiež:
Ako mení BOTOX tváre známych žien!
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

 

 

 

Zdroj: https://www.boredpanda.com/raising-paul-emu-in-a-farm-george-osgood/

Foto: https://www.boredpanda.com/raising-paul-emu-in-a-farm-george-osgood/

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií