fbpx
Muž si cez e-Bay kúpil pštrosie vajcia. Netušil však, čo všetko ho čaká

Muž si cez e-Bay kúpil pštrosie vajcia. Netušil však, čo všetko ho čaká

Pri nákupe na e-Bayi ani len netušil, čo ho čaká.

George Osgood žije na farme a chcel rozšíriť chov sliepok. Aj keď oplodnené vajíčka zvyčajne nakupuje od lokálnych a overených farmárov, tentokrát sa rozhodol, že skúsi nákup cez e-Bay. Počas prezerania tejto stránky však natrafil aj na pštrosie vajcia a práve tie ho zaujali natoľko, že si ich kúpil rovno štyri. Predávajúci ho však upozornil na to, že je len 50 % šanca, že sa z niektorého z vajec vyliahne pštrosíča.

Zdroj: BoredPanda

Nakoniec sa mláďa pštrosa emu vyliahlo iba z jedného vajíčka. Aj to však bolo slabé a z vaječnej škrupiny mu museli pomáhať jeho majitelia. Pštros dostal meno Paul a už o niekoľko dní sa mal podstatne lepšie ako po vyliahnutí.

Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

Po asi šiestich týždňoch však dostal ťažkú bakteriálnu infekciu a zo dňa na deň nebol schopný jesť, piť a ani chodiť. Vďaka rýchlej pomoci veterinára sa však malý bojovník z toho pomaličky dostal a teraz žije na farme šťastný život. Spolu s ostatnými zvieratkami.

Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

V súčasnosti už vyzerá našťastie takto:

Zdroj: BoredPanda
Zdroj: BoredPanda

 

 

 

Zdroj: https://www.boredpanda.com/raising-paul-emu-in-a-farm-george-osgood/

Foto: https://www.boredpanda.com/raising-paul-emu-in-a-farm-george-osgood/

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Študentka si predajom starého oblečenia zarobila cez 38-tisíc na univerzitu aj dovolenky
Google+ Linkedin

Volám sa Ivana a aj napriek tomu, že ma môžete stretnúť (takmer) vždy v čiernej, milujem farby. Tie sú v mojom vnútornom svete a nebojím sa ich premietnuť ani do mojich vlasov. Preto sa občas cítim ako chameleón. Okrem farieb ma baví tvorba poézie, či prózy, ale rozhodne aj článkov. Vďaka ním totiž môžem rozširovať obzory nielen sebe, ale aj čitateľom, čo je podľa môjho názoru skvelé.