fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Naď sa chystá do Brazílie, navštívi medzinárodnú výstavu a stretne sa aj s tamojším ministrom obrany

Na výstavu spolu s povereným ministrom obrany vycestujú aj zástupcovia slovenských spoločností, ako napríklad riaditeľ štátnej Konštrukta-Defence.

Máte tip? napíšte nám mailom

10.4.2023 (SITA.sk) – V nasledujúcich dňoch poverený minister obrany Jaroslav Naď (Demokrati) navštívi medzinárodnú výstavu pre obranu a bezpečnosť LAAD v Brazílii.

Oficiálne sa stretne aj s brazílskym ministrom obrany Josém Muciom, s ktorým budú hovoriť o možnostiach bilaterálnej spolupráce. Diskutovať budú aj o situácii na Ukrajine. Šéf rezortu obrany o tom informoval na svojej sociálnej sieti.

Na výstavu spolu s ním vycestujú aj zástupcovia slovenských spoločností, ako napríklad riaditeľ štátnej Konštrukta-Defence.

Ako uviedol Naď, pre slovenské podniky je hľadanie príležitostí takouto formou dôležité, pričom sa na takýchto fórách darí nadviazať aj spoluprácu, ktorá pre domáci trh prináša prácu a ekonomické výsledky.

Viac k témam: Zahraničná cesta
Zdroj: SITA.sk – Naď sa chystá do Brazílie, navštívi medzinárodnú výstavu a stretne sa aj s tamojším ministrom obrany © SITA Všetky práva vyhradené.

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií