fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

NBC Sports Cycling vzdala česť Petrovi Saganovi! Video naberá na obrátkach!

Máte tip? napíšte nám mailom

Peter Sagan! Najpoužívanejšie meno na Slovensku  v uplynulom týždni.

Jeho kvality sú známe po celom svete. Svojou šou už zaujal nejedného fanúšika cyklistiky, donútil ľudí zaujímať sa o cyklistiku. Zapínať televízor, rádia, internet stále keď prebiehala etapa TdF. Fenomén na kolesách!
Rodák zo Žiliny sa pôvodne chcel venovať futbalu, no po týždni to vraj zabalil a spravil dobre! Najlepšiemu jazdcovi na bicykli sa klania celý cyklistický svet.

the-10-most-hilarious-pokemon-go-memes-1061265

Výkony niesu jediné, čo sa podpísalo pod Peťovu popularitu.  Charizma a zmysel pre humor! Vlastnosti, ktoré sú synonymom mena Peter Sagan a ktoré si už určite všimol celý svet!

A teraz sa dostávame k spomínanemu videu od NBC! Nazvali ho Cyklistickou SUPERSTAR! V zhliadnutiach prekonal aj FROOMEa!

Peter Sagan – Cycling’s SuperstarIs there a more beloved rider in the sport than Peter Sagan? Get to know the winner of the 2016 Green Jersey for best sprinter

Posted by NBC Sports Cycling on 24. júl 2016

Zdroj :http://pelotonmagazine.com/
www.youtube.com

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií